Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a macskám...

Mit tegyek, ha a macskám útálja a saját farkát?

Figyelt kérdés
Van, mikor rájön az 5 per, és teljesen megőrül. Idegességében rángatja össze-vissza a farkát, és mikor a szeme sarkából meglátja, ledermed, elkezd morogni, majd arrébb fut. Leül, és megint észreveszi, morog, és elfut. Ezt így csinálja egy jódarabig. Nem értem :S Mit tehetnék? Hogy értessem meg vele, hogy az a sajátja, és nem bánt?
2010. okt. 16. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

:-DDDDDDDDDDDD


Csak játszik vele, nem komoly a baj :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

:D

Ne haragudj, de ezen most felröhögtem.:)

Komolyra fordítva, nem lehet, hogy ez valami idegi probléma?

Az enyém is kergeti a farkát, de ez csak játék, nem haragszik rá.

2010. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

:D ezen én is felröhögtem :D

Szerintem is csak játszik. Nekem a kutyum szokta a mancsát cibálni egy kicsit :D

Nagyon biztos nem rángatja, hogy fájjon. Olyankor foglald le, játssz vele.

2010. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ő nem kergeti, hanem menekül előle. Egyszer, mikor ezt csinálta, meg akartam simogtani, hogy megnyugtassam, és elkezdett rám fújni O.o
2010. okt. 16. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám szokott a farkával játszani, forog körbe-körbe miközben a farkát harapja a fogával. És amikor azt mondom neki, hogy gyorsabban, akkor aztán pörög ezerrel.
2010. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
XD csak játszik a szerencsétlen, te meg nem hagyod
2010. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tán vidd el orvoshoz és vizsgáltasd ki. Mert nagyon könnyen előfordulhat, hogy nem "utálja a farkát", hanem mondjuk betelt a bűzmirigye, begyulladt és kegyetlenül fáj neki.... Ezt egyébként annak a "kedves" kutyatulajdonosnak is melegen ajánlanám, akinek a kutyája ugyanezt csinálja és olyan baromi jól szórakozik szerencsétlen állaton.
2010. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!