Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska mellett milyen rovarirt...

Macska mellett milyen rovarirtót használjak?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy mérgező rájuk nézve a piretrin és a permetrin. Viszont közben meg amiket találok kulcsszóra keresve, amiknek a leírásában szerepel, hogy melegvérű állat, kutya-macska mellett használható (biokill, insecticide 2000), azokban meg pont, hogy permetrin van leírás szerint.


Így most már totál el vagyok bizonytalanodva, tud valaki olyan szert ajánlani, ami biztonsággal használható, de hatásos is?


2023. szept. 4. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Biokillt használtam a cicám mellett, mivel az volt ráírva, hogy lehet, nem tudtam, hogy káros lehet rá...
2023. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt nem értem én se. Mi évekig az insecticide-ot használtuk, állatos boltban ajánlották, árulták, aztán egyszer csak nem lehetett többet kapni. Kérdeztük, hogy mikor lesz, akkor mondták, hogy nem árulják többet, mert a macskákra mérgező...
2023. szept. 4. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen rovar ellen?
2023. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mászó. Most épp hangya miatt jött elő a kérdés, de hangya, bolha, fürdőszobába bejutó fura izék, ezek általában egy kategória szoktak lenni mászó és/vagy rejtett életmódú rovarok címszóval, azért nem konkretizáltam.
2023. szept. 4. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg sütőporral próbálkozz, olyan helyen ahol a macsek nem fér hozzá. Ha a hangyák megeszik, felpüffednek és szétdurrannak tőle.
2023. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet találtam, macska mellett mást nem merek használni.


[link]

2023. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!