Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskátoknak hány neve van?

A macskátoknak hány neve van?

Figyelt kérdés
Ha több van mindet érti?

2023. szept. 10. 16:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az enyémek az első neve Foltoshátú. De azon kívül hívom úgy hogy Cica, CicukámFoltos, Cirom, Cirmos, Hosszúláb és mindet érti.
2023. szept. 10. 17:01
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ hogy viselkedik ha jól cicus,picus cica, ha rosszúl erigyinnen,siccc.
2023. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sir Cicafüle Fehérbajusz, királyi fenség, a Cirmos veszedelem, harmadik generációs Cicvarek

Ha nem a teljes nevét használod, rád se bagózik.

2023. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az enyém a siccet nem érti se a viccet mert nekem nem jön hogy mondjam. Rakiabalok erosen hogy eeríggy inneen. Anyunak nem tetszik mert blokkban élek (panel) és azt mondja hogy hallják mások is. De ki hallja meg amikor a földszinten lakom és nincs szomszédom? A mellettem lévő lakás üres aztán ott a lépcsöház, a pince meg a kijárat. Én se hallok senkit. Folöttem egy öregasszony lakik aki sosincs otthon mert megy gyerekre vigyázni. Én se hallok senkit lakásból.
2023. szept. 10. 17:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Az első neve Foltoshátú. Hívom még Sármos vagy Sárom. Mert szürkés fehér és a háta végén van a szürke kötött egy fehér csík ami nagyon sármos. A hasa meg vöröses fehér és rövid szőrű.
2023. szept. 10. 17:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyémnek leggyakrabban a "hivatalos" nevét használjuk, de hallgat minden olyasmire is, mint cuki, gyönyörű, szívem, édesem stb. :D
2023. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fejenként. 2 érti, a harmadik nem, de ő elég fogyi szegénykém amúgyis.
2023. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3 cica, 6 név, mindegyik hallgat mindegyikre. :D
2023. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Luca, Pufi, Pufaly, Pufalyos (ebből származtatva Pufalyos Pufaly), Vücla, Vücli, Vüttli, Vütlat, Buhat, Buhatos (ebből szárm. Buhatos Buhat), Pufka, Daganatos Pufka, Puffi, Laffi, Buláta, Votáta, Visnu, Buballó, Bopla.

Ezekből a Luca, Buhat, Bopla amikre hallgat.

2023. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Micinek hívják, általában csak így szólítjuk
2023. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!