Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Okozott már nektek anyagi...

Okozott már nektek anyagi kárt a macskátok?

Figyelt kérdés
Miben tett kárt?

2023. aug. 15. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
33%
Nem
2023. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban belepisilt az iskolatáskámba és szétázott az angolcuccom, plusz baromi büdös is volt 😂 meg kellett venni újra, aztán másolhattam át a pisiszagú füzetből mindent egy újba.


Ugyanez a cica leszedte a falióráról a másodpercmutatót, igazi gazember volt 😂

2023. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor miután felugrott az asztalra, az irhajánál fogva akartam leszedni, de belekapaszkodatt a karmaival az abroszba és macskástol jött minden az asztalról
2023. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Eltort egy vazat es 6 db poharat. Lelokte oket az asztalrol :D


De egyik se volt kulonosebben ertekes, ugyhogy annyira nem erdekes.

2023. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

sokszor sajnos


pl kisebb korában szétkaparta a kanapét, hiába van macskabútor neki. vágva van a körme stb. szerencsére már most idősebb és leszokott erről


aztán leverte a tabletem mert néha rájön egy ilyen idegbeteg szaladgálas (meg akkoriban ketten voltak és ment a kergetőzés) és akkor ráugrik a targyakra, asztalra, komódra, szóval egyszer futott át az asztalon es az asztalterítővel együtt mindent is lerántott. Ott volt a tablet ami persze szét is tört amikor leesett a kőre.


Aztán régen szokása volt felmaszni a fuggonyre és ott csüngeni a tetején... nyilván a végén már csak turkalos szar olcsó fuggonyunk volt de aztán leszokott erről is..


aztán gyakran kaparta ki a növényeket is, meg néhányat lelegelt, pedig próbálkoztunk a macskafűvel. de jobb a cserepes pálma meg a dísznövények neki meg a többi (azért arra ügyeljünk h olyat veszünk csak ami nem mérgező mert kisgyerekünk is van)


hja igen, kisgyerek.. a nagyobbik gyerekünk babakocsijanak az autós hordozó részét feltettem a szekrény tetejére amikor kinőtte, persze be volt csomagolva egy nagy műanyag zsákba is.. és igen,

mi láttuk is, hogy a macska feljár aludni a gardrób tetejére, de egyreszt nem láttuk hogy amúgy a k.rva macska széttépte a zsákot és belevackolt a hordozóba, másrészt mivel nem gondoltuk, hogy kárt csinált így hagytuk is neki, sőt meg is értettük, mert a nagyobb gyerek akkoriban volt totyogos és állandóan el akarta kapni a macskát szóval megértettem, hagytam hogy ott alszik a macska.. aztan rájöttünk, hogy full tönkretette a hordozót, mert akkor esett le hogy benne fekszik nem mellette es hogy még szépen ki is huzgalta a szálait.. ezt persze csak akkor vettük észre amikor megszületett a második gyerek és le kellett venni a hordozót.. (az a babakocsi amúgy kb 350e Ft volt.. azóta se adtam el pedig már ovisok a gyerekek de nincs pofám így..) iszonyatosan csalódott voltam...


Hát elég huncut macska pedig tényleg igyekeztem leszoktatni ezekről csak amíg eljutott oda, hogy ne csinálja addigra már sok kárt okozott. Hja és régen két macska volt csak egy végül lelépett. Bár utólag talán így jobb is

2023. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy fülhallgató kábelét cafatokra rágta kb 5 perc leforgása alatt.

Megrágott egy bőr pénztárcát.

Két korondi vázát és egy kerámia gyertyatartót lejátszott különböző polcokról, ahová (akkor még) azt sem tudtam, hogy fel tud jutni.

Egyébként van más vázánk is, de azok nem voltak elég értékesek, úgyhogy azokat megkímélte :'D

2023. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%

Szétkaparták a kanapét, az ajtók mentén a hungarocell díszcsíkokat, levertek 2-3 poharat és egy TVt is... Fogalmam sincs hány növényt öltek meg.


A saját játékaikat nem számolom bele, mert tulajdonképpen azok arra vannak, hogy azokon vezessék le az energiáikat...


2 macskám van. Nem unatkozom.

2023. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%
(Azóta a falra van szerelve a TV)
2023. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem csinált semmilyen kárt. Egyszer lelökött egy növényt az ablakpárkányról de a koszon kívül nem lett kár. Azóta nem rakok az útjába leesős dolgokat és nincs gond.

Nagyon jó cica 😊

2023. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
11 éves brit shorthair cicám van. Semmi kárt nem tett eddig, voltaképpen a brit fajta a világ leglustább macskája.
2023. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!