Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska alomtalcat mivel lehet...

Macska alomtalcat mivel lehet helyettesiteni?

Figyelt kérdés

Befogadtam atmenetileg egy kisicicat, ma voltam a varosban es szerettem volna neki venni egy kisebb alomtalcat de majdnem 6ezer forint volt, raadasul

Felnott vagy nagyobb mint egy kolyok cixanak valo.

Ez a cica kb 4 hetes kis cuki…

Tudtok esetleg valami mast amivel helyettesiteni tudnek egy cica almot?

Ne haragudjatok, de par napig van nalam es nem vagyok most olyan helyzetben hogy megvehessem :)

Csinaltam dobozbol egyet, kukazsak kivul belul de atazott 😅😅



2023. szept. 12. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy műanyag doboz pl: amiben húst árulnak a boltokban tökéletes neki, vagy beáldozol egy kisebb tepsit.
2023. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cipősdoboz, csak legyen elég alacsony a fala, hogy be tudjon mászni. Vagy legyen rajta ajtó vágva.
2023. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régi rossz fiók is lehet, ha jók az illesztései.
2023. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Jó lett volna a papírdoboz és a kukás zsák is ha az egész dobozt fedi nem csak az alját.:D Ha van szemetes zsákod azt gyakorlatilag bármire ráhúzhatod aminek a méretét megfelelőnek ítéled, fadoboz, papírdoboz, ha műanyag dobozod is van az még jobb arra értelem szerűen zsákot sem fontos tenni.
2023. szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 hetes macska még nem igazán elválasztható, szóval ez még néha szerintem be fog pisilni, mert még szinte biztos, hogy nem 100% szobatiszta.


[link]



Kezdetnek árulnak kisállat pelust ami csak egy ilyen lap, kb olyanmint egy intim betét, csak négyszögletes és nagyobb, amit leteszel kölyök kutya meg macska alá.

[link]


A tálcához szoktatásnál fontos figyelembe venni, hogy rövidek a kis lábai, és nem akarod neki megnehezíteni a wczést.


Egy totyogó embergyereknek is először bilije van, a nagy wc-t csak később éri el. És bizony az első időkben néha van baleset, vagy nem ér oda időben, így jobb ha könnyen eléri.


Az első alomtálcának legyen nagyon alacsony fala, 1-3 cm max, egy tálca, cipős doboz fedele, vagy egy régi tepsi.

2023. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen alacsony falú műanyag doboz, tálka. Úgy is jó, ha magas falú, de vágtok rá egy bejáratot. Legyen elég tágas, hogy az egész macska elférjen benne, tudjon kaparni, forogni. Maradhat kartondoboz is, ha teszel alá valami műanyag tálcát, és akkor nem olyan nagy baj, ha átázik.

Remélem, puhát adsz neki enni. Szóval nedves tápot.

2023. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam volt wgy kiscica, és rgy régi kiszuperált tepsit fogtam be alomtálcának, pár hónaőig jól müködött, jobb, ha kicsdit magasabb a széle, az enyém csak 2 cm volt. Minden nap kiszedtem a pisis csomókat, és a kakit.
2023. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolag is koszonom mindenkinek!:)
2023. okt. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!