Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Változik a befogadott macska...

Változik a befogadott macska arckifejezése?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy cicát, akit imádok. Már nagyon szelíd,gondozott, de mégis olyan szomorú arckifejezése van. Néha meg olyan "vad" a kifejezése, még dorombolás közben is. Alapból ilyen,vagy a kóbormacska lét miatt? Változhat ez?
2023. szept. 13. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Ön elmebeteg?
2023. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Súlyos tévedésben vagy, ha egy cicára emberi arckifejezéseket próbálsz aggatni és értelmezni.
2023. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig fbn szoktak ilyen összehasonlító posztok lenni,hogy befogadott állat előtte-utána, és utána sokkal kiegyensulyozottabban neznek ki az állatok már fotó alapján is. Mielott le elmebetegezel,nezd meg akar egy menhely oldalat,tele van ilyen kepekkel.
2023. szept. 13. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ideje elvégezni azt a 6. osztályt...
2023. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező hány éves vagy? Kb 10nek tűnsz a kérdés alapján.
2023. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bogarakos456 válasza:
69%
Hogy valaki válaszoljon is, vannak olyan macsekok akiknek lehet valamilyen genetikai baja van és lehet azért fura a pofája, nekem is volt ilyen mogorva tekintetű fehér macskám (Gorbacsovnak hívtam), ha nem agresszív kit érdekel:D
2023. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekelne, csak próbáltam róla fényképeket csinálni és olyan rezignált, világundoros fejet vág,hogy akinek elküldöm a képet az új cicámról,hogy milyen jól érzi magát, nem bírja abbahagyni a röhögést.
2023. szept. 13. 23:58
 8/13 bogarakos456 válasza:
100%
Vagy még arra tudok gondolni, hogy volt valami sérülése, de ahogy leírtad, szerintem inkább genetika, ahogy a embereknél is vannak Down-szindómások ehhez hasonló tuti van macskába is.
2023. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Salx Narval ***** válasza:
58%

A szomszédunkból néha átjár az udvarunkra egy jobb szó híján gonosz tekintetű macsek de mérges kinézete ellenére egy roppant barátságos szelíd állat. Nem deformálódott a feje csak olyan mintha azonnal marni akarna, sokáig nem is mertem közelebb engedni. Azt mondta a gazdája, hogy kölyökként is ilyen volt de ő épp ezért választotta mert sejtette, hogy nem kell másnak és gazdi nélkül marad.


Az állatoknak is van némi arcmimikájuk másképp néz ki egy jóllakott elégedett macska tekintete mint egy játszani vadászni készülődő v éppen rémülté, netán betegé. Én felismerem az enyém tekintetéből a pillanatnyi érzelmi állapotát elég kis hibaszázalékkal.:D

2023. szept. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A YT-on van pár video, felnőtt macskákról, akik az élrtüket kint töltötték, de most befogadták őket, egész életükre. Szivfájditó látni a befogadás előtti pofijukat, szük szemekkel, elvesztett fülecskével, szenvedő arccal.Pár hónap után kivirulnak fizikailag, a szőrük,a pofijuk megfiatalodik, szemecskéjük kitágul,érdeklódve néznek a világra. Szivfájditó és sirnivaló, nekünk embereknek. Ők nincsenek tudatában átlátni az egész életkájüket, nekik nagy boldogság a nyugodt élet, aki családtagkét .foglalkozik velük.Mit szenvdhettek drágáim, most megpihenhetnek.
2023. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!