Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elviszek egy macskát...

Ha elviszek egy macskát ivartalanítani (szukát) körülbelül mennyi idő után épül fel?

Figyelt kérdés
A másik nagy probléma, hogy kinti macska(nem vihetem be, szüleimmel élek, anyámék megölnének). Na de a lényeg, hogy most még jó idő van, meg különben is vettem fűthető macskaházat, de attól félek, hogy ha az ivartalanítás után megint együtt van egy kandúrral, akkor meghal, mert nem tudom hogy van ez a macskáknál, de műtét után nem hiszem hogy jót tenne neki.

2023. szept. 14. 21:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nőstény macska. Viszont már megoldódott a probléma, ivartalanítottam, van egy másik házunk, amit nem használunk, és rávettem apámat, hogy míg fel nem épül had legyen ott.
2023. nov. 4. 01:31
 12/12 A kérdező kommentje:
*vagyis elvittem ivartalanításra😅
2023. nov. 4. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!