Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet nagy baja a cicámnak...

Lehet nagy baja a cicámnak ilyen waxos viaszos autó sampontól? Mi lenne a teendő azon kívűl, amit eddig megtettem?

Figyelt kérdés

Sajnos leverte a polcról és ettől széttört a tubus kupakja, ő is olyan lett és mire ezt észrevettem, nyalogatott le belőle magáról.

Most túl van egy fürdésen, kapott tejet, már hányt is egyet, ami talán jó jel lehet.

Furcsa hörgő hangon veszi a levegőt, de ha jól olvastam ez a sampon miatt lehet, hogy habzik a kis tüdejében és ez majd kitisztul. De ezen felül a wax és a viasz mennyire lehet káros így viszonylag kis mennyiségben vagy így este 10-kor hova lehetne vinni vagy mit tudnék még segíteni rajta?


2023. szept. 20. 21:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Mi ez a tejmánia amúgy? Nem először hallok erről, de sosem értettem, mi az alapja.

Ha magadról azt gyanítod, hogy valami mérgezőt ettél, akkor is csak felhajtasz egy pohár tejet és lesz, ami lesz, vagy azért elmész orvoshoz?

2023. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosnak tudnia kell hogy mi méreg a macskának

Ha ilyesmi történik kell az ügyelet és vinni kell a flakont

2023. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
3. vagyok. Miért vagyok lepontozva, mikor igazat írtam? Ebből élek.
2023. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Miből élsz, 13-as, médium vagy? Mert a kérdező nem írta, milyen sampon pontosan, nem tudhatod, mi van benne.

A "ne foss" pedig igazán professzionálisan és megalapozottan hangzik, minden aggódó gazdi ezt szereti hallani.

2023. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
14. Részletes szakmai választ minek írjak, mikor itt senki nem hiszi el senkinek, hogy állatorvos. Az megvan, amikor 2-3 éve egy mentőst töröltettek, egy szilveszteri kutyamérgezés kapcsán? Pedig jót írt!
2023. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nincs meg, nem vagyok itt 7/24-ben.

A részletes szakmai válasz és a totál semmi "ne foss" között meg igenis vannak átmenetek, még itt gyakorin is.

De tök mindegy, nem akarok erről vitázni, te kérdezted, miért lettél lepontozva, én meg leírtam, hogy szerintem miért.

2023. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
Két és fél pipával állatorvos, aha.
2023. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
33%
17. Miért, te a 4,5-el az vagy? Mellesleg 1 hete regisztráltam, és ez volt itt az első válaszom.
2023. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
59%
#18 Én sosem állítottam, hogy állatorvos lennék.
2023. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!