Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha úgy érzem mindent megtettem...

Ha úgy érzem mindent megtettem és csak küzdöttem egész eddigi életemben, nélkülöztem, sokat szenvedtem és úgy érzem nincs tovább. mi ilyenkor a teendő? Eltünni, meghalni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem belefáradtam. Minden nap egy olyan szintű küzdelem, hogy nem megy tovább. Nem haladok előrébb. Egyet előre lépek kettőt vissza. Nem látok kiutat már. És eddig nagyon pozitív voltam, mostanra fáradtam bele. Sokat azon agyalok, mennyivel könnyebb lenne kilépni az életből, másnak is az életet megkönnyíteném. Erről nem beszéltem senkinek még, igazából nem is lenne kinek. Nem tudom min változtassak még.

26/l


2018. júl. 6. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2018. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam már.
2018. júl. 6. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem eltűnni.. Keress valami hobbit, ami leköt, amit szeretsz csinálni. Keress célokat, amiket elszeretnél érni. Fejleszd magad lelkileg, hogy erősebb legyél, és ne legyenek többé ilyen gondolataid.
2018. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem túl konkrét. Akarnoknak tűnsz ez alapján, pedig az élet nem csak az akaratról szól. Mondj valami konkrétumot. Ha meg maximalista vagy, akkor rettegsz a kritikától. Az se jó.
2018. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok vele, ahogy leírtad. Mikor valami megoldódni látszódik,hogy ki tudok lépni a gödörből, amibe kerültem jön egy még rosszabb és teljesen elvesztem a hitem mindenben. Minden napom a túlélésről szól és nem merek belegondolno, mi lesz holnap. Éjszaka csak kipattan a szemem és arra gondlok, mennyire utálom az egész helyzetet, magam. Borzasztó érzés. Én nem nagyon találok megoldást talán néhány ember igyekszik bennem tartani a lelket. Jó lenne csak úgy elaludni. Örökre.
2018. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26 évesen még annyi szép dolog várhat rád, nem szabad ilyenekre gondolni. Keress valami elfoglaltságot, ami leköt, és jó érzéssel tölt el, ne gondolj ilyen borzasztó dolgokra, abból már nincs visszaút.. Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, 20 év körüli lány, szakítottak a barátjával, és közben a munkahelyen is gond volt, lakhatása sem volt megoldott, és ugyanilyen gondolatai voltak, és próbáltam biztatni. Aztán lett hol laknia, lett jobb munkahelye, és azóta barátja is, akivel a világ minden tájáról teszik fel a képeket a facebookra, és nagyon boldog. :)
2018. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!