Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicik milyen őrző-védőket...

Cicik milyen őrző-védőket tolerálnak maguk mellett? Milyen temperamentumú/fajtájú egyedeket tartotok mellettük (problémák és hiszti nélkül)?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ide gyerekek is járnak te perverz!
2023. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
? ?
2023. szept. 25. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, kérdező, én vagyok az első "válaszadó". Véletlenül láttam meg a kérdést, és nem bírtam nem lecsapni a magas labdát (vicces elírás).


Szóval aki nálam jobban tudja, hogy a _cicák_ (norvég erdei macskák?) milyen őrző-védőket tolerálnak maguk mellett, illetve milyen temperamentumú/fajtájú egyedek tarthatók mellettük (problémák és hiszti nélkül), az legyen szíves, válaszoljon a kedves kérdezőnek!


Még egyszer bocsi! Sok jó, hasznos választ kívánok neked :)

2023. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, hát ez volt a gond!


Mobilról írtam, és azt veszem észre, hogy az új teló elég gyakran "javít" szavakat, de olyan szavakat, amelyeket nem is akarom, hogy mással helyettesítsen! Nem látom át miért van ez nála. Látjátok most is ez történt, értelemszerű, hogy cicák lettek volna. 🙂 (Méghogy én perverz ketteske, még ekkora elmebeteg hazugságot...)

2023. szept. 25. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
5. Szerintem a perverz én voltam, ez egyeske :D Ne vedd magadra, valószínűleg mindketten csak viccelődtünk :)
2023. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, rendben! 🙂
2023. szept. 25. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Német juhászom van a cicák mellett, a kutya nyugodt és toleráns. (A legalkalmazkodóbb, multiuniverzális kutyafajta az összes közül.)

A cicák imdádják, egyik szereti mosdatni, másik vele alszik.

2023. szept. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kommondor vagy komondorkeverék nem jó acivak mellé. Az unokatestvérem kutyája is olyan. Teljes szívből gyűlölöm. A macskáim félnek tőle. Az egyik macskám azért ment el mert félt ettől a dögtől. Ez akut,amolyan hogy szeret terelni meg ha szalado valamit lát akkor fut utána hogy elkapja. Ez egy vadász vagy pasztorkutya. Azt nem értem hogy akkora mint nt egy ház de egy egeret vagy picit miért nem kékes megfogni?
2023. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!