Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek nem lesz abbol...

Szerintetek nem lesz abbol problema, ha a zart macska wc-t a nappaliba helyezem el? Termeszetesen egy eldugottabb reszre.

Figyelt kérdés

A furdoszoba kicsi hozza, nem fer el. Az eloszoba sajnos nem opcio, ahhoz a nappali ajtajat folyamatosan nyitva kene hagyni, mivel az eloszobaban nincs futes igy telire ez nem opcio sajnos, folyamatosan hideg lenne a nappaliban (sajnos foldszinti panel, nincs semmilyen futes beszerelve az eloszobaban)

Egyebkent eddig az erkelyen volt nyitott ajtonal, (3 honapja van nalam talalt cicusom) de ugye jon a huvosebb ido, mostmar be kell hoznom a lakasba az almot mert estenkent nagyon lehul.



#macska #alom #Zárt macska wc
2023. szept. 29. 09:32
 1/8 Hovarju ***** válasza:
100%

Hát ha zárt és rendszeresen lesz takarítva és a cica is megtalálja nem lesz baj belőle.

Ha benneteket nem zavar.


Láttam már macska almot, ebédlőasztal alatt a konyhában, hálószobában az ágy mellett.

Szerintem mindenki maga dönti el, neki hogyan jó.

2023. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs jobb lehetőséged a kérdés szerint, kénytelen vagy eflogadni. Egyébként szerintem nem lesz belőle baj, maximum néha kicsit diszkomfortos lehet, de nem világ vége.
2023. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél olyan alomdobozt, amibe felülről mászik be a macska, az jobben néz ki, és nem is tudja kikaparni belőle az almot.
2023. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most vettem neki nemreg a zart cica wc-t, egyebkent nagyon szereti es egybol megtanulta hasznalni, nem tervezem lecserelni neki, de koszonom szepen azert! :) Ez tulajdonkeppen hordozonak nez ki kivulrol, aki nem tudja mi celt szolgal :)
2023. szept. 29. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Más opció nem igazán van, szóval muszáj lesz ez a megoldás. Arra készül, hogy néha ki fogja kaparni az almot és az is előfordulhat, hogy a mancsára ragadt csúnyaságokat ott fogja előtte lekaparni a földön.

Ha rendszeresen van takarítva és jó minőségű almot használsz, a szaggal nem kéne hogy gond legyen.

2023. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha van hely es penzetek ra... nezd meg gooleban:

Ikea Hack cat litter box.

Ez szerintem nagyon jo megoldas ilyen szitura

2023. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz probléma. Én is tartottam az almot a nappaliban, konkrétan az erkélyajtó melletti sarokban, egy szekrény mellett. Nem látszott, és ha szükséges volt, kinyitottam az erkélyajtót, hogy kiszellőzzön a szag.
2023. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! :) tegnap be is hoztam a wc-jet, szerencsere gond nelkul hasznalja, megvolt az elso ejszakank csukott erkely ajtoval, meglepo modon nem sirt, hogy ki akar menni, nappalra azert amig jo ido van nyitva hagyom neki, szeret kint ucsorogni / nezelodni :)
2023. szept. 30. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!