Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire figyeljek, ha a cicámmal...

Mire figyeljek, ha a cicámmal meg kell tennem egy 2 órás vonatutat?

Figyelt kérdés

Kaka-pisi kérdést hogy oldjam meg?

Kivehetem a vonaton a hordozóból?

Ezek a kérdések fogalmazódtak meg bennem így elsőra, de bármilyen hasznos tanácsot szívesen olvasok.


Még nem utaztam vele soha, de most muszáj magammal vinni, mert nem tud senki vigyázni rá, és 4 napig nem hagyhatom egyedül a lakásban.



2023. okt. 4. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Előtte ne adj neki enni/inni!

Tartsd a ketrecben!

Indulás előtt 1/4 Xanax!

2023. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Takard le hordozóját, ne mozgasd, és akkor ő el lesz ott szépen csendben

Félni fog, de ez ellen ugyse tehetsz semmit.

Nem lesz semmi baja

Ki venni meg nem kéne a hordozóból még véletlen se.

2023. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Semmiképpen ne vedd ki a hordozóból! Ha sír, beszélj hozzá, nyugtatgasd. Az én cicáim az autóban is ordítottak, a barátnőm az övét vonattal szokta levinni Fonyódra meg vissza, és nagyon jól viseli. Ez is kb. 2 óra vonatút.
2023. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

A miénk 10 órán át zötyögött a kocsiban. Tettem be alá kutyapelenkát, hogy "baleset" esetén ne a saját piszkában kelljen csücsülnie, de szerencsére ügyesen kibírta.


Ne vedd ki, nem lesz neki jobb, cserébe el is szaladhat, és akkor kergetheted szegényt a vonaton. Esetleg ha olyan fülkés a vonat, és nagyon résen vagytok hogy senki se nyisson be hirtelen, akkor még lehetséges, de nem ajánlom.

2023. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán ne vedd ki! Elszalad, aztán futhatsz utána!

Indulás előtt ne adj neki enni, inni kaphat, de ne sokat. Takard le. Ne foglalkozz vele. Ha nyávog beszélj hozzá, de ha csendben van akkor ne piszkáld, mert rosszabb lesz. Ha nem szokott belemenni a szállítóba, akkor most tedd le neki elerhető helyre, tegyél bele játekot, jutifalatot, hogy ne kenyszerként élje meg.

2023. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy oldom meg, ha hosszabban kell vinni, hogy letakarom a hordozót és a kezem bedugom hozzá a rácson keresztül. Nekidörgölőzik és rövid idő alatt lenyugszik.
2023. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Uh, bocs, 6-os, véletlen lepontoztalak :(
2023. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha lehet, még otthon reggeli után vécézzen. Utána ne adj neki se inni, se enni. A hordozóba tegyél pelenkabetétet. A macskák nagyon jók vizeletvisszatartásban, simán kibírnak 10 órát is a hordozóban. Szinte kizárt, hogy kakiljon, ha egészséges egy ilyen rövid úton. Ha mégis pisilne, azt észre fogod venni, vagy előtte nyávogni kezd, vagy feltűnően fészkelődni. Vigyél pótbetétet és ügyesen cseréld ki a macska kivétele nélkül. Ha nem akar mindenáron kijönni, akkor a kézbedugós nyugtatás jó ötlet. Mindenképp takard ke, ne lásson ki mert az stresszelheti. Egy zárt, de levegőző kuckóban biztonságban érzi magát. Soha nem gyógyszerezünk.

Kérdezd meg a MÁVot, mik az ide vonatkozó szabályok mi csak kocsival és repülővel utaztatjuk

2023. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!