Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti bolhat hogyan irtsak ki?

Benti bolhat hogyan irtsak ki?

Figyelt kérdés
A 3 benti cicam bolhas lett szeptember elejen. Furdettuk oket, aztan frontline csepegtetot is adtam nekik. Egy 15 napra ra ujra vettem frontlinet mert a bolhak visszatertek. Megint eltuntek egy 15 napra es ma megint talaltam bennuk. Nem tudok mar mit csinalni, folyamatosan porszivozunk, ilyen bolhaspray-jel spriccelem a hazat korbe. Mar nem birom

2023. okt. 10. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nexgard combo ez hatásos de drága min 4500ft
2023. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kovafold. Nem mereg. Raszorhatod ha muszaj de berakod a fekhelyere es 2 nap alatt kinyirja
2023. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bolhairtókat hívtam. Semmilyen házi módszer nem használt. Mostam fel legerősebb tisztítószerrel,meg mindennel...ecettel dörzsöltem már a padlót meg minden,semmi nem használt.Szétcsíptek a bolhák engem. Szakembert hívtam.Másnapra nem volt bolha a házban. A cica sima bolhairtós nyakörvet kapott,tobbet nem lett bolhás.
2023. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. - hogyha szakembert hivok es o irtja ki oket akkor mennyi ideig nem lehet visszamenni a házba? ki kell pakolni valamit?
2023. nov. 5. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kellett kipakolni és este már ott aludtunk. De egesz nap nyitva volt az osszes ablak,ajto es kb 12 orat nem voltunk ott.
2023. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!