Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Néha megőrűl a macskám és...

Néha megőrűl a macskám és eszeveszetten rohangál fel-alá a lakásban. Ez normális?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem játszok vele eleget? Mi lehet a gond? (6 hónapos, első cicám)

2023. okt. 15. 13:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A nővérem macskái és az én macskáim is ilyenek. Ez a macskák esetében normálisnak számít.
2023. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mindegyik csinál ilyet.
2023. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ez ilyen macska dolog, nincs semmi baja.
2023. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden macska ezt csinálja:)
2023. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet ismegszallja az ördög csak az abaj hogy nemcsak a lakásba rohangál hanem felugrik a szekrény tetejére. Mikor kinyitom az ablakot, raugrik a ablakra egyből és eltolja hogy a szekrény felé menjen rámegy a szekrény tetejére. A konyhaszekrény tetején is dolgozik és ezt a nyomokbol tudom. A fürdőszobába meg a wc csésze tanulmányozza. Belelóg a hosszú farka és tetszik neki meg nézi hogy csinálok vele meg hogy húzom le.
2023. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen normális viselkedés... egyébként szinte bármi amit csinál normálisnak mondható, még akkor is ha nem tűnik annak, végülis macska 😅
2023. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Több játék kell, igen
2023. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Van is nekem pénzem a betegnyugdijbol játékot vegyek. Több mint nt 50 lej egy interaktív játék és én is ott kell legyek vele mikor játszik. Nekem nincs idegem hogy állandóan a macska mellett uljek. Mostanában mióta ház hónapos már egyedül nem is játszik az olcsó zörgő játékával csak ha én guritom vagy fogom neki. Minek nem játszik el egyedül? Dühömben azt szoktam mondani hogy odaadom anyunak és csinálok egy gyereket magamnak. Arra raadod a pelenkát meg odaadod a tápszert és elfekszik az ágyban akarmeddig. Mint ahogy én is másfél évig míg anyu ki nem hozott. Pelenkát tették, naponta egyszer enni kaptam és ennyi, a hátamon elfekudtem.
2023. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ezt csinálja, pl. kakilás előtt mindig. :DD
2023. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém kakilás után is. :)
2023. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!