Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki mivel eteti a cicáját és...

Ki mivel eteti a cicáját és mennyi ideig eszi ugyanazt?

Figyelt kérdés
Próbálom összeállítani az étrendet mert 3 macskánk van. Kettő mindenevő viszont az utolsó érkező felnőtt és egész máshogy etették egészen mással. Amit mi adtunk neki hányt,fosott tőle. Alutasakosba válogatós nagyon de néha azt is kéne viszont nem merem mindennel nehogy megint baja legyen. Úgy döntöttem 2 féle tápot keverek nekik mert az egyik gyomorkímélő a másik a veséknek jó és a legidősebbnek már volt egy műtétje húgykő miatt. Meddig érdemes ezt a tápot adni nekik? Etethetem őket ezzel addig amíg meg nem unják akár életük végéig? :D mind a három ivartalanított fiúcska. Ötleteket várok mert túl sok pénzem ment már el arra hogy válogassak aztán senki ne egye meg.

2023. okt. 16. 01:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy allergiás valamelyik összevőre?
2023. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Lehetséges azért inkább váltottam.
2023. okt. 22. 02:16
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki royal canin gastrointestinal-t ez a nedvestáp. Száraztáp szerintem legyen concept for life. Ha helyreáll a gyomra akkor kezdheted átszoktatni. A mi macskánknak 2 hónapja ez segített.
2023. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A nagyobbik meg a royal canintól hányja szét a lakást. :D
2023. okt. 22. 12:53
 15/15 anonim ***** válasza:

:D amúgy az rossz

És a concept for life nedvestáp? Már próbáltad?

Utánaolvashatsz állítólag jó ilyenre is.

2023. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!