Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valaki szerelmes a...

Lehet valaki szerelmes a háziállatába? Létezik szerelem ember és állat között?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megorulok a cicamert, annyira szeretem őt. Mindennap alig várom hogy azt a puha szőrét végigsimitsam és érezzem a bőrömön. És persze azt is, hogy széjjel pusziljam.

2023. okt. 16. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Őrült macskásnéniként szoktam hivatkozni magamra, de ez még nekem is sok. :D


Imádom a cicám, én is haza akarok menni megcirógatni, de egyáltalán nem nevezném ezt az érzést szerelemnek.

2023. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha nagyon szereted a cicusodat! Persze szeresd is! 😊😻

Igazán nem szeretnék bunkó lenni, de jól gondolom, hogy egyedül élsz, és a macskádon kívül nincs nagyon senkid?

Akkor ez is egy ok lehet....

Az ember társas lény. Szüksége van szeretetre. Mind adás, mind kapás szempontjából!

Ha nincs ember a környezetedben akit ilyen módon, vagy ennyire szerethetnél, akkor ez lehet a magyarázat.

Kicsit számomra kikiált a magány a sorok közül.

De tégy úgy, ahogy neked jó, és amitől boldog leszel.

2023. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

és kiírta tagbe hogy leszbi.

huh

mért őrülnek meg a macskákért a nők annyira?

jöhet a monológ :)

2023. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy szereted simizni a cicát, de ez nem szerelem vagy szexuális vonzalom. Ha az, akkor már gond van. Akkor irány a pszichológus!
2023. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
#3 Ja, majd mindenki arra vesztegeti az idejét, hogy nagymonológot írogasson egy ilyen általánosító f@szságra...
2023. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
ez azért általánosítás mert ez általános.. milliószám vannak ilyen macska tartók. és káromkodni nem muszáj..a kérdésem komoly volt am.. nem beszóls.. érdekel mi a mozgatója.
2023. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os. Jelen esetben itt a cicus egy hiányt tölt be a gazdi életében. Nem azt mondom, hogy egy pótlék, mert ez annyira nem szép szó. De a te szemszögedből nézve az.

A kutya, macska jó társa tud lenni az embernek. Sokkal jobb érzéssel megy haza, ha egy szerető házikedvenc várja otthon. Mint sem egyedül kuksolni a lakásban. Plusz az, hogy gondoskodhatsz valakiről, maga a törődés. Az állat nem ver át, nem csap be, és nem hagy el. Ő mindig feltétel nélkül szeretni fog. Neki minden jó, amit kap tőled, pont úgy, pont akkor.....

Nagyon jó hatással lehet egy ilyen kiskedvenc mindenikre, akinek csak szüksége van rá....

2023. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

értem. ez világos.. jó társ

de mért épp macska? lehetne vadászgörény, neonhal, ékszerteknős, tengeri malac, hörcsög, nimfa papagáj, királysikló stb megannyi más pet. és ezek védett házimadarakat se ejtenek zsákmáányul ha épp kiszöknek :)

a dorombolásról.. meg a finonm puha szőréről amik kémiai ingereket váltanak ki, tudok.

2023. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%

Macsekod egyszer megdöglik, utána mi lesz moré?!

Gyorsan keress egy part magad melle!

2023. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"de mért épp macska? lehetne vadászgörény, neonhal, ékszerteknős, tengeri malac, hörcsög, nimfa papagáj, királysikló stb"

Az egyéntől függ, hogy mit választ.

A neonhallal; ékszerteknőssel; hörcsöggel; papagájjal vagy siklóval nem tudsz úgy foglalkozni, játtszani vagy bármi, mint egy cicával. Nem tudom mi nem érthető ezen....

Utóbbi állatokat többnyire azok választják, akik nem feltétlen egy társra vágynak az adott állatban, hanem inkább egy "különlegesebb" állatot szeretnének tartani, akár több félét. (Itt megint beleköthetsz, hogy mi a különleges- kinek mi? )

Van aki majdhogynem egy kisebb "állatkertet" üzemeltet az otthonában, mert annyira szereti az állatokat. Utóbbinál teljesen más a motiváció.

2023. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!