Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írtam már ki egy kérdést, mit...

Írtam már ki egy kérdést, mit tegyek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__1244..


itt a kérdés, most olyan mintha el lenne kábítva nem tud egyenesen menni pár lépés után elesik, és nem tud kakilni sem, néha nyávog gondolom fáj valamilye mit csináljak? Az orvos azóta azt mondta hogy ja akkor javul, aztán mondta hívjuk vissza kb. ilyen időben de most nem veszi fel.


2023. okt. 20. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Vigyétek el az ügyeletre!
2023. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Hogy mit csinálj, nem tudom. De így a leírtak alapján sajnos az sem valószínű hogy megéli a reggelt. :(
2023. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván vidd el egy másik orvoshoz akkor.
2023. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
A mai napon
2023. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Keress egy ügyeletet a közeledben. Állatkórház valami.

Tudom hogy nem sok van, de távolabbra is meg lehet kérni egy szomszédot, jó barátot hogy vigyen el. De telefonálhatsz is oda, hátha tudnak valami hasznosat mondani.

2023. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez elég rosszul hangzik. Én a helyedben még ma elvinném ügyeletre, még akkor is, ha az ügyeleteken sokszor felületes az ellátás, de a semminél jobb. Semmiképpen ne várj reggelig!

Ha az ügyeleten csak éppenhogy ellátják, akkor holnap még mindig megteheted, hogy körbetelefonálsz, hátha van állatorvos nem túl messze, aki elérhető és fogadja. Én is ezt szoktam csinálni, ha hétvégén van valami baj.

2023. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez OFF-olás, s ezért tiltás jár.
2023. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj békében édes kiscica!🕊️
2023. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Az en macskam is leukozisos. Ugy kezdodott a sztori, hogy amikor tunetei lettek, azonnal orvoshoz vittem, nem huztam az idot azzal, hogy kihivtam, mert minek, felszerelt rendelo kell.

Mar nem emlekszem pontosan mit kapott, de allatkorhazba kellett vegul vinnem, 3 napig infuzion tartottak, kezeltek, ahogy tudtak.


Megmaradt, azota mar eltelt 10 ev is es nem langolt fel a betegseg ujra, tunetmentes. Vetri dmg-t adok neki kuraszeruen.


Legkozelebb legyel okosabb. Ha egy allat beteg, orvoshoz kell vinni. Ha rosszabbul van, szinten.

2023. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Legalább olvasnád el..... Elvitte orvoshoz. Azóta van rosszabbul a cica. Miután hazamentek az orvostól UTÁNA hívta fel.
2023. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!