Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cica játékokat érdemes...

Milyen cica játékokat érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Kinek mik váltak be? Szeretném jobban lefoglalni a benti cicámat, nézegetek neki új játékokat, de elvesztem a kínálatban. Illetve kaparos kerdesem is lenne. Lattam ilyen labda-szerű gorgetheto kaparót illetve olyat, ami küllemre olyan, mint egy labtorlo, bútorokra lehet felszerkeszteni. Mennyire jók ezek?
2023. okt. 24. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lézer nagyon beválik (mindegy hogy valamilyen alakot vetít-pl halacska vagy csak egy pont).

De játékos cica lévén kb mindegy. Imádja a hajamat, cipőfűzőt, de ha bemászik a dobozba és elkezdem kapargatni a külsejét, takaró/szőnyeg alatt mozgatom a kezem vadászik rá.

Imádja még a rojtos végű botot (nem tudom ennek mi a hivatalos neve).

Van egy vén lustadög, a lézer az egyetlen amivel hajlandó játszani, szóval azt mondanám hogy az a tuti.

2023. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is bejött az olyan bot, aminek csörcső játék van a végén madzagon (nevét nem tudom 😀).

A felhúzós vagy csak sima "dobálható" játékegérrel is elvolt, de csak ha épp olyan hangulata volt, volt olyan, hogy hetekig hevert egy helyen, aztán napokra rákattant...

Lézert nem próbáltuk, de több helyről hallottam, hogy bevált.

Nálunk az örök kedvenc viszont a cipőfűző volt (cipővel vagy anélkül, igazából mindegy 😊)

2023. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem a macskámnak mindenféle csilivili játékot - szenzoros ficánkoló hal, labdatorony, egér-pörgettyű...


A kedvence a kínai boltban vásárolt 600 forintos 6 db-os pingponglabda-készlet. Jól gurul, jól lehet pofozni, pattog, kicsit zörög ahogy végigsuhan a parkettán. Imádja.

2023. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a szalagos végű bot nagyon bevált, illetve most olyan van, amiről egy egér lóg le. De hatalmas kedvence volt feltekert karton papír (egy kis torony formája volt), amiből szalagok lógtak ki. De a mienk bármivel képes játszani, kupak, hajgumi ilyesmik.

Lézert nem próbáltuk, de én is jókat hallottam róla. Ismerős lusta cicája csak azzal hajlandó játszani.

2023. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első cicám teljesen immunis volt a lézerre, egyszerűen figyelemen kívül hagyta.

A mostani szereti, de jobban a másmilyen játékokat.

Nálunk nagy kedvenc a bot amiről vékony gumival lóg le a kis játék/szallag.

Egyébként bármi ami gurul, könnyen megy a földön kell neki. Ellopja a dugót a kád széléről, cukorkát az asztalról. De wc papír guriga, kis labda, kupak is kell neki

2023. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Két rém lusta macskám van, de a lézer még őket is érdekli (néhanapján). Szintén szerették sokáig a macska alagutat, az egyik imádja a madzagokat, a másik meg a tollas végű botot és régebben a labdákat, plüss egereket is szerette. Van labdatorony is, azt is elég sokáig nyúzták (fekve leginkább).
2023. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nálunk a dobozok és a papírszatyrok vannak nagy veszélyben, konkrét játékok közül a kis plüss labdák a kedvencek. Az akvárium nem játék ugyan de órákra leköti pláne ha elé teszem a fotelt, hogy ülve nézhesse ( úgy is nevezzük már, hogy macska TV).:D
2023. okt. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pici műegereket semmiképp, mert lenyelheti, sajnos tapasztalat, szerencsére az enyém túlélte a műtétet, amivel eltávolították. Hozzáteszem évekig nem csinált ilyet, aztán mégis...

Nálunk a papírgalacsin a sztár, lézer azt mondják nem a legjobb mert nincs kézzel fogható eredménye.

2023. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én legelőször vettem nekik egy madzagos rudat, aminek a végén egy egér lóg meg tollak. Azt nagyon szerették.

Aztán vettem nekik labdákat, de mind a ketten kiválasztották a kedvenc labdáikat és csak azokkal voltak hajlandóak játszani vagy visszahozni, ha eldobtam őket :D az egyik cicám imádta az olyan labdáját ami csillogott, toll volt rajta olyan volt mint egy narancssárga ping pong labda, és benne voltak ilyen csörgők, ami ha gurult, nagyon hangos volt. Na azt szegénykémnek csak nappal adtam neki oda játszani, este elvettem tőle, mert mániája volt, hogy mikor lekapcsoltuk a lámpákat lefekvéshez, akkor kezdte el. Nem tudtunk tőle aludni :D szerintem ezek a pingpong labdák nagyon lekötik őket, mert gurulnak.

Aztán van a lézer, amiért meg vannak egyenesen őrülve. Tiszta extázisba jönnek tőle :D


Vettem nekik még drágább hiper-szuper macskajátékokat, toronyból pörgetős labda, macskaalagút stb. Hozzá sem nyúltak.


Kedvenc elfoglaltságaik közé tartozik még a szemetes szándékos felborítása és a benne lévő szemét széthordása a lakásban, zacskók/kartondobozokba való bújás, növények felborítása és annak a leveleivel birkózni :D

2023. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!