Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba játékokat érdemes...

Milyen baba játékokat érdemes beszerezni? Milyen kisàgyforgót vegyek?

Figyelt kérdés

Kiságyforgót keresgélek épp, és elgondolkoztam rajta, hogy milyen "játékot" érdemes venni egy újszülöttnek. Rongyi valami zenélős játék? Kinek mi jött be illetve konkrétan megyik kiságyforgó?

Nem szeretnék felesleges dolgokat összevásárolni szívesen venném a tapasztalataitokat.


2022. jan. 22. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami mi az első 3 hónapban használtuk az egy zenélős kis játék egy fekete-fehér könyv egy finom csörgő (vannak nagyon hangosak, azt nem szerette) ennyi bőven elég. Mi 2-3 hónapban vettünk játszószőnyeget minden lógó biszbasszal, az nagyon bejött. Kaptunk pocak párnát azt is használta néha. Újszülöttnek felesleges sok dolgot vásárolni, mert kb csak a cici fogja érdekelni, vagy a cumi, aztán úgyis látod mi érdekli, ami legtöbbször egy üres műanyag flakon :D
2022. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiságyfogót mi egyszerű felhúzhatóst vettünk amúgy. Nem rossz, kb pont addig érdekli amíg lejár. Aki kiságyban altatja lehet jó az elektromos azt nem tudom.
2022. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kiságyforgót mi a brendonba vettünk, ilyen matrózos nyuszis-macis sima felhúzhatós. Lassan 1éves lesz de még mindig leköti pelenkázás alatt de mivel nem sokat volt kiságyban így kicsit drága játék arra, hogy lefoglalja pár percre.

Talán egy hónapos korában vettük elő a játszószőnyeget neki amit kaptunk, azt szerette nézegetni.

Egy fekete fehét meg egy színes puha könyvet vettünk amit nézhetett. "Rongyit" kapott ajándékba de azóta se érdekli

2022. jan. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kiságyforgót mi megvettük drágán, de csak egyszer használtuk, nem nagyon tetszett neki...

Ami nagyon nagyon bejött azok a fekete fehér könyvek, terhesen vettem egyet, aztán mikor láttuk hogy szereti vettünk többet is. Utált hason lenni az elején, de a könyveket elnézegette közben így megszokta a hasalást.

Csörgő is jól jön, érdemes olyat venni amin van két fogantyú ahol majd később megfoghatja.

2022. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A forgó nem érdekli. Egy zenélős-felhúzós macija van, azt kaptuk, szereti.

A babageometria könyveket szereti nézegetni, azt érdemes megvenni.

Játszószőnyegből kaptunk hármat, de nem szereti.

Csörgő-zörgő textiljátékokat kapott még, de egyelőre nem adtam oda, mert még nem érdeklik.

2022. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első hetekben nem játszik semmivel, nem tud fogni, vettem ilyen kontrasztos lapokat azt nézegette. Csörgőt úgyis hoznak majd ajándékba. Játszoszönyeg olyan 3 hónapos korától érdekelte, de nem túl sokáig, maximum 2 hónapig használta.
2022. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom a fekete fehér könyvek mindenkinél bejöttek. Nekem ez pl eszembe sem jutott. Köszönöm szépen 😊
2022. jan. 22. 10:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisàgyforgót olyat vettem,ami nem forog meg zenél csak dísznek van, fa és rózsaszím szivárványos. Szereti nézegetni. A zenét, ami ezekben a forgókban van, azt meg elindítom telefonról aztán bealszik rá. A javasoltját es hasonló feketfehér könyveket én is ajánlom. Játszószőnyegünk van még, eleinte csak feküdt/aludt rajta, aztán hasra is raktuk, később már nézegette a játékokat rajta. Eleinte tényleg ennyi bőven elég volt. Később jöhetnek a csörgős, zenélős játékok, na meg a rágókák.
2022. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

kiságyforgó nem igazán kötötte le. Nagyobb show volt neki az árnyjáték a kezemmel a falon. Azt a mai napig nézi.


Első 2 hónapba semmi nem kötötte le igazán. A kontrasztos dolgokat nézegette, így pl. babageometria könyv elég érdekes volt neki. De megteszi az is ha te rajzolsz neki alakzatokat egy fehér lapra.

Rongyi csörgő nem érdekelte.


A játszó szönyeg 2,5 hós korától bevethető volt, kb féléves koráig használtuk. A legtöbb babajáték 5 hósan nyert értelmet.


A játszószönyegen és a könyvön kívül semmire nem volt igény.


6 hó után kb 4 hétig játszott a cuccokkal csörgő, stb. és uncsi lett az kellett ami a felnőttek használnak. Szóval mos pl a szilkon muffin formáimmal jatszik, a habverővel, kiskanál, fakanál... illetve a sálam, szalagjaim kötik le. Teljesen feleslegesnek érzem a drága játékokat mert marha hamar ráun és úgyis az az érdekes amit mi nagyok is használunk. 🤷

2022. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet vettünk, nagyon szerette, kellemes hangja is van, ébredéskor fél-haromnegyed órát elvolt vele reggelente. Annyira érdekelte, hogy 2,5 hónaposan addig izgett mozgott, míg oldalra tudott fordulni, hogy jobban megnézze rajta a zsiráfot. A mai napig imádja a zsiráfokat.

Még 1,5 évesen is használta külön a papagájt, és 2 évesen alvásnál is nézegette külön a forgó részét, ami a kiágyánál volt felakasztva.

Nagyon megérte megvenni.

2022. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!