Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon büdös a fedeles macskaw...

Nagyon büdös a fedeles macskawc szénszűrője. Vegyek újat vagy mossam ki vagy semmi teendő vele?

Figyelt kérdés
Pár napig nem tudtam kiszedni a kakiját mert nem voltunk itthon és eléggé bebüdösödött a filter.
2023. okt. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szoktam cserélni.
2023. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran?
2023. okt. 28. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Időnként le kell cserélni. Amikor már érzed, hogy büdös, akkor cseréld. Mint pl. most.
2023. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 havonta kell cserélni, persze ha előbb elhasználódik akkor már előbb.

Kimosni meg nem szokás, ez egy eldobandó cucc.

2023. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mi natúr zeolit és bentonit almot használunk ezek majdnem olyan jó szagelnyelők mint az aktív szén, vagyis nincs szükség külön szénfilterre, ez akár nálatok is egy alternatív megoldás lehet. Igen, ezeket a szénszűrőket tanácsos cserélni 4-6 havonta, tisztítani nem lehet, max kisütni lehetne 1-2 alkalommal de ilyenkor minden benne levő mérget és szag anyagot kiereszt magából ( lakásban, v zárt helyen nem célszerű elvégezni a hevítést). Nyilván akkor is cserélni kell ha idő előtt telítődött.
2023. okt. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!