Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám nem tudja használni a...

Cicám nem tudja használni a fedeles alomládát, ha az ajtó nincs leszerelve, teendő?

Figyelt kérdés
Hogyan szoktassam hozzá? Ha fenn van az ajtó, nem megy az alomba. Mjuk végső esetben az sem zavar, ha ajtó nélkül marad az alom, csak érdekel, h van-e bármilyen technika, amivel meg lehet ismertetni az ajtóhasználattal.
2011. aug. 3. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Megfogod a macskát és lassan, óvatosan, hogy ne ijedjen meg, betolod a vállával előre az ajtón. Így megtanulja, hogy ha nekinyomul az ajtónak, könnyedén be tud menni.
2011. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam de nekem olyan a cicám, h nem igazán szereti ha piszkálják...fésülni is csak akkor tudom, amikor alszik, így a felemelem-beteszem dologgal nem lennék népszerű, és attól tartok, pont az ellenkezőjét érném el a célomnak :(
2011. aug. 3. 01:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így voltak vele a macskák, ezért le lett szerelve az ajtó!
2011. aug. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor az nem is a cicád. Te vagy a macska embere.
2011. aug. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
húú mekkora probléma
2011. aug. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mrillegal1 ***** válasza:
a fedeles alomládát felejtsd el vegyél egy rendessetnem fogják rendesen használni ha van uv d nézz körül vele sötétben a házban hehehehehehe meg fogsz lepödni mert a macskapisi foszforeszkál uv fényben
2011. aug. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5:55 nem kell ahhoz uv, csak egy orr :P

Kérdező, egyértelműen a macska hozza a szabályokat, és nem te. Ezen sajnos már nem, vagy csak nehezen tudsz változtatni.

Ha a macska esetleg jelez, hogy menni akarna az alomba, mikor fent van az ajtó, szerintem akkor próbálkozhatnál a megfogod, beteszed módszerrel. Pár karmolás lehet az ára, de egy próbát megér.

2011. aug. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, Tedd be! Nehogy már ő diktáljon! Óvatosan tedd be, majd nem mer kijönni, de te csak hívogasd kedvesen, billentgesd meg az ajtót, rájön majd, hogy ki tud jönni.

Ezt többször kell csinálni.

A macska nem buta állat, hamar megtanulja.

Neken évek óta az van és a 8 hetes kismacska is rögtön meganulta.

2011. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1: használják csak az ajtót nem, az egyik nem akarja a másik túl könnyű hozzá, h belökje- babacica

2: igen a macska az úr, már 4 hetesen is ő volt, kis agresszor.

3: SOHA nem pisil mellé, amikor altatásból ébredezett a nagy akkor is elkúszott az alomig és belehányt, meg tény, akkor mellépisilt, mert még nem tudott lábra állni, de az alom MELLÉ. A macskák nem pisilnek össze-vissza...

4: Majd kísérletezem, köszi

2011. aug. 3. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!