Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran kell a fedeles...

Milyen gyakran kell a fedeles macska WC-t cserélni? A filtert milyen gyakran kell cserélni?

Figyelt kérdés
milyen almot kell beletenni?

2012. márc. 1. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Alomból sokféle van, érdemes csomósodót venni, ezek között van illatosított tehát szaga se lesz a wc-nek. Nem érdemes megvenni a legdrágábbat, olcsók is elvégzik azt ami kell (én személy szerint a lidlbe szoktam venni)

Wc-t nem kell cserélni :) bár érdemes félévente kimosni! Csak az alomból kell 2-3 naponta valamilyen alomtakarító kanállal kiszedni az összecsomósodott végterméket és után tölteni egy keveset.

2012. márc. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor ugyanúgy kell mint a fedél nélkülinél most olyan van csak ez nem lesz olyan büdi.A filter meddig bírja?Milyen márkájú Wc-t vegyek?A Prima az tartós?Mivan ha nem megy bele mert megszokta a másikat?
2012. márc. 2. 09:37
 3/9 anonim válasza:
100%

Bele fog menni az újba is, csak meg kell neki mutatni!

A csomósodós alom tényleg a legjobb, mi a Fressnapfban vesszük, 7,5 kg és kb 1000 Ft, sokáig jó.

A filtert pedig elég 5 havonta kicserélni, ha rendszeresen tisztítod magát az almot.

2012. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, szuper.Mert már nagyon unom hogy folyton kikaparja a (kavicsokat)almot a taposóra és takaríthatok utána.A következő kiadásom egy cica wc lesz.:)Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 2. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Félévente? kimosni?? Én hetente fertőtlenítem, mikor cserélem az almot.
2012. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D kihogy érzi...
2012. márc. 3. 08:15
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem félévente kimosni elég, hanem fél évente elég magát a szűrőt kicseréli:-) A macskavécét mi is hetente fertőtlenítjük, természetesen.
2012. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na megvan a cica wc elég nagy méretű a cicám 2x 3x is beleférne.:D belement magától de csak úgy hogy levettük róla a billenő ajtaját.Valamiért fél az ajtajától..Hogyan szoktassam rá?
2012. márc. 14. 10:07
 9/9 anonim válasza:
Néhányszor "vidd/told" rajta keresztül, és rá fog jönni, hogy semmi baja nem lesz tőle:-)
2012. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!