Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan véditek meg a szobanövé...

Hogyan véditek meg a szobanövényeket a macskáktól? Most inkább nagyon új, vagy nektek bevált ötletekre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
A "tedd magas helyre", "szólj rá a macskára", az "ültess macskafüvet", vagy a "növény környékére vizes illóolajat spriccelj" és társai nem váltak be. Valaki nemrég mondta, hogy chilis vízzel spricceljem le magát a növényt, aztán ha megkóstolják, megtanulják. Ez jó ötlet lehet? A növénynek és macskának nem lesz baja tőle?

2023. okt. 29. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én füszerborsot szórtam köré. A közelébe se ment cirmoska. Aztán komolyodott, szocializálódott idővel és már egész jól tudja a házirendet. Már nincs asztalra ugrás, random spriccelés lakásban, szóval kis fortélyok, sok türelem és idő kérdése.
2023. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ki nevezi FŰSZERBORSNAK a borsot...?! rá kellett keresnem, hogy milyen bors az. Hát a fekete bors:)
2023. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nincsenek olyan szobanövényeim, amik ártalmasak lehetnek a macskára nézve, ha megcsócsálja, mert a macskát fontosabbnak ítéltem meg a növényekkel kirakott lakásnál.
2023. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kevin3762789 válasza:
74%
Semmi nem jó rá bármit raksz a macska bárhogyan oda fog jutni ahogy akar énis voltam ilyen helyzetbe és most már nem piszkálja őket.
2023. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2# Meglett?! Nem csak macskáknak kell a sikerélmény
2023. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom ez is ideszámít e, de az ablakban van egy-két kaktuszom, sokszor felugrik oda mostanában, de ilyenkor mindig figyelni szoktam, nehogy leverje őket vagy valami. Aztán végül úgy oldottam meg, hogy a két szélre pakoltam őket, így középre tökéletesen elfér a macskusz.
2023. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
77%
Vannak törékenyebb és számára mérgező növényeim de ezeket nem érheti el, amit elérhet azokat úgy válogattam össze, hogy ne tudjon komolyabb kárt tenni bennük és hagyom, hogy kiélje magát rajtuk. Ezek erős szárú, levelű nagy méretű szobanövények, némelyiket kaparófának, mászókának is használhatja. Van néhány kedvence azokkal rendszeresen eljátszik a többi nem érdekli. Nálunk a véletlenül letett, v vagy kint felejtett szatyrok dobozok vannak veszélyben a növények pár kivételével nem különösebben izgatják.:D
2023. okt. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem meg kellett válnom tőlük. 3 macska mellett nem ment. Egy ideig próbálkoztam de reménytelen... van még pár, de magasan, nekik elérhetetlen helyen. Nagy szívfájdalmam volt h nem lehet normális szobanövényem, de már beletörődtem.
2023. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!