Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen "beszédes" macskafajták...

Milyen "beszédes" macskafajták vannak?

Figyelt kérdés

2023. nov. 1. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a legbeszédesebb cicám egy befogadott kóbor kandúr volt. Soha be nem állt a szája..hiányzik nagyon😞
2023. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A sziámi. Vagyis ma már Thai macskának hívják. Nagyon dumás.
2023. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a sima hazimacska a legbeszédesebb. Egyfolytában makog meg nyavog..
2023. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziámi, szfinx, keleti rövidszőrű, török angóra. Ezek kifejezetten beszédes fajták.


De bármilyen fajtából való macska lehet beszédes, hogyha eleget beszélnek hozzá.

2023. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziámi. Be nem áll a szájuk.
2023. nov. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bengáli
2023. nov. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bengáliról hallottam hogy az.

Ragdollom van, róla azt olvastam egy könyvben hogy csendes, hát a mienk nem olvasta a könyvet és ordít. Volt sima utcai vegyesem is, az nyávogott néha, hümmögött meg burrogott. De a ragdoll az ordít, néha olyan hosszan kitartja a hangot, hogy el se hiszem és futok hogy mi baja, de semmi csak uncsizik vagy vár valakit haza, esetleg kér kaját. Állatorvosnál meg visít.

2023. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Bengáli, Sziámi, Maine Coon
2023. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az utcáról mentett maine coon keverékem mindenféle hangokat ad ki, szinte állandóan, nyafog, berreg, mindenféle hangsúlyban.

A másik utcacicám, sima házi, az nem olyan sokat beszél, de ha igen, akkor vagy kaja miatt, de akkor visít, az nem nyávogás. Vagy ha unatkozik, akkor ilyen auuu hangot ad ki, fájdalmasan.

2023. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!