Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyers csirke felso comb véget...

Nyers csirke felso comb véget adhatok a macskának?

Figyelt kérdés
Nem tudom van e rá szó,de az egész csirke combon gyakran rajta hagyják a csontos végét de az nem az a kemeny csont.Levesbe szokták tenni még elméletileg..

nov. 11. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

lakásban macskakajával etetett macskának hiába adnád, nem foglalkozna vele.


De a vidéki ridegtartásban lévő macskák meglepően komoly dolgokat is képesek megrágni.


Mikor gyerekkoromban láttam a nagyanyámnál mikor egy komplett csirkecombot betolt a macska csontostol mindenestúl, igen csak meglepődtem!

nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Adhatsz neki, és majd meglátod, hogyan boldogul vele. A porcogósabb részét szinte biztos, hogy le tudja rágni.

Nálunk szoktak kapni a cicák nyers csirkeszárnyat. Az idősebb gond nélkül elrágja, a fiatalabb macska a csont középső részét - ahol elkezd vastagodni -, mindig meghagyja. Az neki már túl kemény.

nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Adhatsz. Ragadozó állat. Én a nyers húsokat is odaadom neki, aztán alszik fél napig.
nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, bár a csirke csontja szilánkosan törik és éles törési felületek megkarcolhatják a nyelőcső és a bél belső falát, ami nem szerencsés. Az is igaz, hogy lényegesen többet kibírnak az embernél. Egy alkalommal egy méteres műanyag játékzsinórt egyben lenyelt a cicám. Rettenetesen megrémültem, orvoshoz vittem, de nem tudott segíteni. Vártunk.

Majd szép lassan hátul kijött, de rettenetes állapotok maradtak a nyomában. Végül semmi baja nem lett a cicának, csak a környezet viselte meg az eseményt.

nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!