Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet diétáztatni egy...

Hogy lehet diétáztatni egy macskát,ha nem akarja?

Figyelt kérdés
Vettem diétás tápokat,még szakember véleményét is kikértem. 2 napig szuperül működött,aztán a macskám sztrájkba kezdett. 36 órát végignyávogott. Végig,éjjel nappal,indulatosan,hangosan. Addig nem hagyta abba,míg nem adtam neki a szokásos kaját.
nov. 20. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd még kicsit tovább nyávogni. Majd ha elég éhes lesz, eszik. Nehogy már a macska diktáljon a házban.
nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyávogna még napokig,de már a szomszédok is kikészültek meg mi is. Aludni sem lehet.
nov. 20. 16:10
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Aki álmos, az alszik.
nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Jó nagy zsarnok a te a cicád is :) nem ízlik neki az új? Milyen fajtát vettél neki?
nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg úgy, hogy egy darabig kevered a két tápot, fokozatosan növelve a diétás arányát és jó esetben megszokja.
nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
A keverés nem jó mert ki fogja válogatni azokat amik nem diétásak. Az 1 es válaszolóval értek egyet. Hagyni kell, nem adni mást, ha éhes megeszi.
nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Aki szerint majd megeszi, ha nem kap mást, meg alszik, aki álmos, annak még tuti soha nem volt macskája.
nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

#7 Ugyan, nekem is volt kutyám, aki a maradékból is kiválogatta a húst, nem ette a tésztát, de ha csak a minőségi száraztáp volt napokig előtte, előbb-utóbb ráfanyalodott. Ragadozó állatok, jó persze, ha rendszeresen esznek, de arra vannak kitalálva, hogy amikor nincs zsákmány, akár napokig nem esznek. Jobb állatkertekben is böjtöltetik heti 1-2 napot az oroszlánokat is, hogy jobban igazodjon az étrendjük a természetben adotthoz.


És igen, aki álmos, az alszik. Én vasútállomás mellett élek, felneveltem három gyereket, teliholdkor ugattak a kutyák, sosem volt bajom az alvással.

nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
A macskát nem lehet éheztetni, 24 óra éhezés után elkezdi a májat lebontani. Nem kutya, nem lehet vele ilyet csinálni.
nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
*máját (mármint a sajátját)
nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!