Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szegeden belül melyik állatorv...

Szegeden belül melyik állatorvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szimpla alapvizsgálat, fogkőeltávolítás valószínűleg. Ha tudtok árat, az is jöhet. Köszi!

nov. 20. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi Farkas Patríciához járunk, ha jól rémlik a fogkőleszedés 14 ezer körül volt. (De lehet, hogy abban benne van a fültisztítás ára is, ebben most nem vagyok teljesen biztos)


Egyébként én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Elég sokszor járunk hozzá, én azt látom rajta, hogy ért is az állatokhoz, nem csak megfogja mint egy darab rongyot, hogy essünk túl rajta minél hamarabb. (Sajnos volt rá példa más dokinál, ott gyakorlatilag megtámadták a macskáink a dokit, Patríciát sosem.)

Külön kiemelném, hogy ő nagyon szemléletesen el is magyarázza, hogy mi a baja a cicának, számomra ez hatalmas plusz pont.

nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!