Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyhogy macskákat nem tartják...

Hogyhogy macskákat nem tartják pórázon?

Figyelt kérdés
Nem igazságtalan ez pl a kutyákkal szemben, akik magasabb rendű faj?
dec. 17. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

1 Nem igazságtalan

2 A kutya nem magasabb rendű faj

dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
A kutya beletörődik, hogy pórázon van, a macska mindent megtesz, hogy kiszabaduljon, még ha közben meg is öli magát.
dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

"a macska mindent megtesz, hogy kiszabaduljon, "


Ebben a formában nem igaz. Láttam már macskát pórázon szépen menni, de kevés macska viseli el.

A mienket fiatal korában vittük le az udvarra így, amikor társasházban laktunk. Szabadulni ő sem akart, de nem lehetett volna vele sétálni, csak azért tettük rá, nehogy elszökjön.

dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
#3 Szerintem a Kérdező nem a sétáltatásra gondolt, hanem a láncon tartásra. A séta az más, nem mindet, de hozzá lehet szoktatni a macskát is. #2
dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
4 lehet, bár tartani ugy nem tratják pórázon, hanem láncon, ahogy te is írod, nekem így zavaros kicsit a kérdés.
dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen elnézést, uúgy értettem, hogy láncon. Mintha lenne egy macskaól az udvaron, ahova láncon oda van kötve a macska.
dec. 17. 23:59
 7/25 A kérdező kommentje:
1es Azért tartom alacsonyabb rangu állatbak, mert kevésbé fejlett, kissebb agya van!
dec. 17. 23:59
 8/25 anonim válasza:
54%

A macska is nagyon okos állat, tanítható is.

Egyébként mi a kertben "láncon" tartjuk a macskát, semmi baja vele. Az ő védelme érdekében muszáj, elfogadta a sorsát.

dec. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
A kutyát se kell láncon tartani kivéve ha az alacsonyabb rendű azaza kis agyú gazda nem tudja megneveleni.
dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát is tilos láncon tartani. Jogszabály tiltja.
dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!