Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már a sokadik ilyen kérdés,de...

Már a sokadik ilyen kérdés,de megoldás még nem volt. Hogyan tartsam távol a macskákat a kertemből?

Figyelt kérdés

A szomszédom macskamánias, és az egász utcából oda járkálnak a macskák.

Persze szarni meg hozzánk járnak. Mindenre felmásznak. Legutóbb feltettünk a nyári meleg es napsütés miatt egy kifeszített ponyvát. Mit ad Isten, a macska azon ugrándozott meg bukfencezett éjszaka. Csak reggel láttam a felvételen. Leszedtem...(nem a macskát,az már rég elfutott). Hálás lennék ha valaki leírná,hogy zargatta el ezeket a kártevőket. Akár privátba is írhattok,ha olyan a megoldás. Borzaszto idegesítő tud lenni a jelenlétük.



2023. szept. 4. 14:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Kutya. Volt olyan kutyám, aki minden macskával összehaverkodott, de amelyiket kölyökkorától uszítottam, azt messziről kerülte a környék minden macskája.
2023. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Engem is érdekelne. Sajnos kutyát nem tarthatok.
2023. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
2023. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Szogezzuk le! Szeretem az allatokat. HA a sajatom! Kutyakra komoly megszoritasok vannak,de csak azert mert nem masznak at a szomszedba? Ha a kutya tudna keritesre maszni akkor mi lenne? Folyamat meg kellene kotni? Amit meg a jelenlegi hivatkozasok tiltanak. Akkor most hogy is van ez? Csak azert vállaljak be egy kutyat,hogy a macskak ne jojjenek be a kertbe? Egy kutya nagy felelosseg,a jelenlegi munkám mellett nem tudom, sőt nem tudunk bevalallni egy kutyat.
2023. szept. 4. 14:54
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
#4 Figyu, nekem volt olyan szukám, ami ha tüzelt, a 39 centi marmagasságával helyből megugrotta a másfél méteres kerítést. Én saját felelősségemnek tartottam, hogy az első ilyen eset után még két méter magas vasat raktam a kerítésre. Abszolút egyetértek veled, minek állat olyannak, aki nem figyel rá.
2023. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
28%

A légpuskás válaszokat mindig lepontázzák, aztán valószínűleg jelentik is, mert nagyon hamar el is tűnnek.


(És nem, nem én írom a légpuskás válaszokat.)

2023. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
Macskatartók menjenek a levesbe, mert szobadísznek van egy macskájuk, de még annak sem jó, inkább engedik kószálni a mi kárunkra...
2023. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg ilyen hálót nem tudtok felszerelni, ami ennél a háznál van? Nézd meg az utcaképet:

[link]


Nekik ugyan nem macska ellen van tudtommal, hanem mert van felszerelve kosárpalánk az udvarba, de szerintem a macskák ellen is lehet hasznos. Párszor beleakadnak, szedheti le a kedves szomszéd.

2023. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A halós otlet bizonyara hasznos. Most már csak azt kell merlegelni,hogy a kornyezet ahol el az ember,mennyire zavarja a háló,mert oszinten nem tul szep ha az ott van,plane ha az osszes falevelet megfogja.
2023. szept. 4. 15:01
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már te tudod, itt egyáltalán nem tűnik zavarónak, amit linkeltem, ismerem személyesen a helyet, gyakran jártam arrafelé egy időben, azért jegyeztem meg.
2023. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!