Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbormacskáknak gyűjtök...

Kóbormacskáknak gyűjtök adományt, lehet ebből adózási gondom?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem kaptam egy fillért sem még, a gazdájuk meghalt és ivartalanítani kellene őket a kővetkező alomig, de ez 4 nőstény és 3 kandúr (4×20+3×15) 115ezer lenne. Ezt egyedül nem bírom. Nem akarom, hogy bajom legyen belőle.
jan. 12. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehet problémád. Keress egy ezzel foglalkozó szervezetet és rajtuk keresztül intézd a gyűjtést.
jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen problémám lehetne? Ajándék vagy nen tudom milyen címen. A másik, hogy itt se szerevezet, se menhely, aki fogadná őket.
jan. 12. 14:26
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg egyébként nem valószínű, hogy egy fillér is érkezni fog.
jan. 12. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy lehet. Valaki most odautal neked 115k-t, a kutya nem fogja megkérdezni, hogy honnan, kitől és mire van a pénz. SENKI nem fog 115 ezer forinttal foglalkozni.
jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Mostmár hogy kiírtas ide a NAV is tudni fogja. Ne lepodj meg ha éjszaka becsengetnek.


Ugyanmár...

jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

#5 Így-így... az éjszaka közepén fekete, sötétített ablakú autókkal befékeznek a házad elé, rádrúgják az ajtót, fekete zsákot húznak a fejedre és elhurcolnak.... :D


A francokat. Sokkal nagyobb összegeket utalgok rendszeresen oda-vissza barátokkal, rokonokkal, a kutya nem kérdezett még semmit.

jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Kutyát nem fog érdekelni szerintem a szaros 115e forint.
jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hivatalos oldalakon szervezetek kapnak 1% ot es folyamatos támogatást de nem győzik . Neked nem utal senki mert kamunak fogja tartani , érdemes komoly csoportba kitenni stb .
jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért lenne kamu, én is utaltam már cica kezelésére. De amúgy nem érkezett eddig egy fillér sem, nyilván, pedig ennyi macskát nem bírok ivartalanítani és majd jönnek a kölykök. Lehet érdemes lenne valami csoportban megosztatni.
jan. 12. 16:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Például a Nyista támogatja az ivartalanítást. Tőlük megkérdezheted, hogyan.
jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!