Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbormacskáknak gyűjtök...

Kóbormacskáknak gyűjtök adományt, lehet ebből adózási gondom?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem kaptam egy fillért sem még, a gazdájuk meghalt és ivartalanítani kellene őket a kővetkező alomig, de ez 4 nőstény és 3 kandúr (4×20+3×15) 115ezer lenne. Ezt egyedül nem bírom. Nem akarom, hogy bajom legyen belőle.
jan. 12. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A Nyistának nem mondhatod, hogy ezek az állatok kóborok, csak azt, hogy te befogadtad őket. Először a nőstényeket teheted fel, mivel csak öt állat ivartalanítását kérheted.

Kóbor állatok számára megkeresheted a Facebook-csoportot, amit a Nyista ajánl.

jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az állatorvostól kérj számlát és juttasd el annak,aki utalja a pénzt.
jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem utal senki, pedig elküldeném. Azt nem is vártam, hogy bárki kifizesse, de én is utaltam már, azt hittem, valaki megszánja őket. A sajátjaim vannak, tanulok és itt maradtak a nyakamra. Plusz egy nagytestű kutya, bár azt az örökösök legalább elismerik, hogy létezik, cicák le vannak tojva.
jan. 13. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!