Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkor mi baja lehet a cicának?

Ilyenkor mi baja lehet a cicának?

Figyelt kérdés

Nagyon jó étvággyal eszik általában, de van néha olyan nap, amikor egyszerűen nem akar enni. Csak odafekszik a tálja mellé, de rá se néz, bármit öntünk bele, illetve egész nap alszik.


Utána másnap már megint eszik rendesen, és néhány napig vagy 1 hétig teljesen rendben van, aztán megint van egy ilyen nap amikor nincs étvágya.


Nem viszi túlzásba a mosdást, úgyhogy a szőrcsomót kizárnám, illetve kap szőroldó pasztát is.


Ilyen rosszabb napjain szokott általában hányni is, de csak ételt. (Ha végül úgy dönt, eszik egy keveset, az is rögtön kijön.)


A ti macskátok is csinál ilyet?

Eddigieknél soha nem tapasztaltam, ezért aggódok miatta.


Tegnap még rendesen jó étvággyal evett, egyedül az volt furcsa este, hogy evés közben hirtelen elszaladt wc-zni, illetve ma is óránként járkál (kint van, úgyhogy nem tudom pontosabban, mit csinál, melyiket..).



jan. 14. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint van, nem sokat tudsz csinálni szegénnyel. A felelős állattartás ott kezdődik, hogy bent van, ivartalan, megvannak a megfelelő oltásai, a paraziták elleni védekezés folyamatos és minőségi étkezést biztosítasz neki.
jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne ítélj látatlanban.

A bent tartáson kívül minden megvan neki.

(Azt is csak azért nem lehet egyelőre mert újonnan csapódott hozzánk és bántja a benti cicánkat!)

jan. 14. 13:20
 3/3 anonim válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz, ő tudni fogja, ha valami baja van! A mi cicánk is kihányja néha amit eszik, ő már öreg, de látta állatorvos, minden rendben van vele. Olyan is van, hogy épp nem éhes, szerintem ez normális a cicáknál. Ha azonban ez egy új keletű probléma, és eddig nem így viselkedett, akkor szerintem érdemes kivizsgáltatni.
jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!