Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elmentem reggel és egy 2 órát...

Elmentem reggel és egy 2 órát kb nem voltam othon! Ilyenkór mindig a kis cica oda kakál az ágyamra ezt mért csinálja?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem vicc: bosszú.

Gondolom, hiányol. Egy ideig az enyém is csinálta, csak nem az ágyra, hanem a nappali kellős közepére úgy, hogy ott volt a fürdőben a tiszta alom. Fel is hívtam a tenyésztőt, hogy mit lehet tenni, mondta, hogy bosszút áll, amiért nem vagyok vele, övéi is szokták csinálni.

2012. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg még nem tanulta meg rendesen a szobatisztaságot, de amúgy nem értek a macskákhoz. :D
2012. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, már a bosszúban, ki kell zárni a szobából. Ha még tényleg nagyon pici, lehet, hogy nem tanulta meg a szobatisztaságot, ahogy az előttem szóló is írja, én úgy tanítottam az enyémet, hogy napjában többször is rátettem a homokjára, alomra, még kapartam is a kezemmel, hogy ő is ezt csinálja. Az alom mindig ugyanazon a helyen legyen, ha van benne már kaki, pisi, kitisztítani, lehet, hogy azért nem akar odamenni, mert már büdi. Volt ilyen macskám. Ha otthon vagy, játsszál vele sokat, fáraszd le, akkor megszokja, ha egyedül van, nyugi van. Még egy tanács, ha belekakil, pisil a dobozba, amelyben az alom van, dicsérd meg, simogasd, még egy kis jutalomfalatot is adhatsz neki. A macskák nagyon okosak, és elég falánkak is.
2012. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Egy kiscica,vagy bármilyen más házikedvenc,ugyanolyan mint egy kisgyerek.Te otthon hagytad,nem vitted magaddal,nem voltál vele,ő így nyílvánította ki a nem tetszését ezmiatt,illetve a haragját.


Nekünk egy kutyánk van,amikor kicsi volt mindig a lányom szobájában aludt,közvetlen az ágya mellett.Aztán egyik este azt vettük észre hogy bemászott a lányom fejéhez,ez egy darabig aranyos volt,nem léptünk közbe,de aztán ugye növekedett,és mint mi emberek a kutyák is mozognak álmukban,egyik éjjel eléggé csúnyám megkarmolta a lányom fejét,persze nem vészesen,de erre felriadni bizony kellemetlen élmény.A kutyus ki lett tiltva onnantól kezdve a szobából,és persze amikor a lakásból kitettük a lábunkat,az volt az első dolga,hogy telepisilte az ágyát a lányomnak.Nem egyszer,hanem mintha amíg elmentünk mást sem csinált volna,csak pisilt.Nekem az állatorvos az mondta,ezt kapjuk cserébe,hogy kiraktuk a szűrét a szobából.Azóta beraktunk neki egy kosarat a szobába,az ágyra nem megy fel,de mégis a szobában maradhatott.És így most béke van.:-)

Sokat nem tudsz csinálni a cicóddal,próbálj egy másik kiscicát is befogadni,hogy elfoglalja magát,vagy mielőtt elmész adjál neki valami finom falatot,és mikor hazajössz akkor is adjál neki,így talán tudatosul benne,hogy ez nem olyan rossz dolog ha te néha elmész.

Próbáld ki.Remélem tudtam segíteni!

2012. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!