Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes ezzel el vinni az...

Érdemes ezzel el vinni az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

A lassan 5 éves ivartalanított lány cicám ma nem evett semmit, bele nyalt a kajába de aztán ott hagyta, sosem volt jó evő macska, és e miatt mindig aggódtam (2 évesen kerűlt hozzám, azt nm tudom hogy előző gazdinál is ezt csinálta e vagy sem, azt nem kérdeztem annó tőle), általában egész nap egy 100 grammos alutálcás kajának csak a felét eszi meg, ma 4 külön fajta alutálcás kajcsit bontottam ki csak neki, de semelyikből nem evett, szőrcsomó oldó pasztát kap, vitamint is kap, 3 havonta kap féreghajtót és látszólag semmi baja nincs, játékos, játszik a kismacskával, tud pisilni és kakilni is, iszik rendesen, szép fényes a szőre, a két kombinált oltása meg volt még kiskorban, sőt nem tudom hogyan de van rajta egy kis husi is, természetesen nem egészségtelenűl kövér, a kövérségnek a közelében sincs, csak pufi kissé, lakásban lakok szóval csak benti macska.


Előre is köszönöm a válaszokat!


jan. 14. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld pár napig, de ha egyáltalán nem eszik ma semmit, akkor holnap doki.
jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszik máshol. Egeret, madarat. Vagy a szomszédnál
jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak benti macska, mint írtam
jan. 14. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Bent is lehet egér.
jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, sőt még patkány is, a falakban lakó csövesekről inkább ne is beszéljünk.
jan. 15. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a cicáddal?
jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!