Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a macskám szemének?

Mi a baja a macskám szemének?

Figyelt kérdés

Már egy hete nézegettem, hogy a cicám a jobb szemét nem nyitja ki annyira mint a másikat, inkább csak résnyire.

Ma vettem észre, hogy míg a bal szeme nem csipás, a jobb egy kicsit igen. Nem olyan vészesen, tehát szerintem nem a csipa miatt nyitja ki alig.

Benti cica, nem tisztogatja úgy hogy "majd kiszedi" csak normálisan, mint ahogy szokta.

Teljesen vidám, játszik, eszik/iszik.


Ha megnézem a szemét, akkor semmi változást nem látok, de persze nem vagyok állatorvos.


Köszönöm ha végig olvastad, és azt is ha tudsz segíteni!



jan. 17. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Látatlaban nehéz megmondani, ha aggódsz érte vidd el állatorvoshoz. Ott legalább kiderül, ha gond van és tudják kezelni, ha pedig nincs gond akkor nyugodtan alszol. :)
jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is írod, nem vagy állatorvos, pedig neki kellene látnia. Nekem az egyik cicámnak volt kötőhártyagyulladása, az hasonló volt, antibiotikumos krémet kapott rá. Magától nem gyógyult volna meg.
jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy hete nézegeted, ennyi idő alatt bizonyára állatorvoshoz is elvitted.

Ő mit mondott?

jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Á l l a t o r v o s

az isten szerelmére!

jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!