Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb macska alom...

Melyik a legjobb macska alom ezekre a szempontokra?

Figyelt kérdés

Egy kis lakásban lakunk, a macskaalom a konyhában van egy szekrényben. Ezért nagyon fontos, hogy: csomósodjon, jól zárja a szagokat, ne porozzon amikor szedem ki és az egyik legfontosabb, hogy ne ragadjon a cica talpára és ne legyen az egész ház tele macskaalommal!

Jelenleg DM márkás dobozos macskaalmot hasznalom, de amilyen jó volt eleinte, most rettenetesen porzik hiába 3 hetente lecserélem az egészet és nagyon kihordja a cica, az egész ház tele van apró szemcsekkel.

Elvesztem a nagy kínálatban, találtam a soyaclump macskaalmot. Elég drága, de mindezt garantálja amit leírtam. Arról vélemények? Vagy van ettől olcsóbb?


jan. 18. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezeket sosem néztem, de ha kicsit nem komfortosan érzi magát a cica, máshova fog piszkítani. :(

Én mindig könnyen elérhető helyre teszem, és ne legyen baj, ha ott kihordja.

Meg valahogy rá kell szoktatni, hogy a zárt alomházba bemenjen, onnan nem visz ki semmit.

Sajnos nekem is szabadon van, de olyan hülye az egyik macskám, hogy a zárt dobozba nem megy be.

jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hovarju ***** válasza:
67%
Nekem nincs macskám, de a szomszéd az ALDI szilikonos macskaalmot veszi. Szerinte az a legjobb.
jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy olyan pici a lakas, hogy nincs olyan hely, ahol nem lenne baj, hogy kihordja raadasul annyira kihordja, hogy a lakas összes zegzugában macskaalom van.

Fedett macska wc, előtte szőnyeggel.

jan. 18. 09:33
 4/7 Irdatlan Infláció ***** válasza:

Eddig nekem ez vált be a legjobban. Ki tudják hordani sajnos, de az alom tálca alatt van egy kis zuhanyzó szőnyeg és felfogja.

[link]


Előtte próbálkoztam ilyennel is. Szinte a nullával volt egyenlő a szemetelése, de nem szerették :/ jól írja az első, ha nem jön be nekik, keresnek egy kényelmesebb pontot. Szerencsére a kanapét megkímélték és az előbb említett zuhany szőnyegre pakoltak. Viszont sok jó vélemény van róla, hatha a tiédnek bejön. A pelleteket jellemzően kevésbé hordják szana szét.

[link]


A szilikátos almokkal eddig csak szenvedtem, azokról lemondtam. A vizelet lefolyt az alomtálca aljára, ott kötött meg, a takarítása gyomorforgató szagokkal járt 🤢

jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szeritnem érmes egy ilyen kétrétegű szőnyeget kipróbálni. Sajnos valamennyire mindegyik fajta kiszóródik.

jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Irdatlan Infláció ***** válasza:

Illetve ezt találtam, ami hasonló az általad említett alomhoz és olcsóbb. Azt írják jó.

[link]

jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cba zeolitos alom.Nagyon jó szagzáró,csomosódó, mancsápoló is van elrejtve benne ha kiontotted belőle az almot.(5-10kg kiszerelésben is megtalálod)sok félét kipróbáltam már nekem ez a jedvenc,3macskám van lakásban.
jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!