Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicámon körülbelül egy hete...

Cicámon körülbelül egy hete vettem észre hogy kihányja az ételt. Szerintetek ezek után is meghalhat? Többi lent

Figyelt kérdés
Akkor azt hittem hogy csak túl sokat evett, de napról-napra egyre rosszabbul lett, bágyadt, már semmit nem akar enni csak vizet iszik, azt is csak egy picit. Csapzott a szőre nagyon lefogyott, elvittem állatdokihoz azt mondta mérget evett de csak kis mértékben, kapott szurit ennek egy napja kb. de még mindig semmi javulás. Szerintetek meghalhat?
2010. okt. 23. 13:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jól van!köszönjük szépen!már játszik, vidám!eszik is bár nem sokat, de már az is jó!de olyan cuki!annyira örültem mikor láttam hogy játszik a másik cicával!:)
2010. okt. 25. 20:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy jobban van a drága, vigyázz rá nagyon és gyógyuljon meg hamar!!!

Szép estét és minden jót!!

2010. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!