Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kínzás lenne egy kinti nőstény...

Kínzás lenne egy kinti nőstény macskának ha ivartalanítás után panelban kellene lábadoznia? Valamint 2 alkalommal kb. 8 órát egy kennelben kellene töltenie.

Figyelt kérdés
Vidékről bevinném a városba ivartalaníttatni és utána úgy gondolnám, hogy biztonságosabb lenne neki ha bent maradnék vele az albérletembe(rokontól bérlem,szóval lehet bent állatom) és ott várnánk meg a varratszedést. Van néhány home office lehetőségem is, de tuti lenne 1-2 nap amíg magára maradna, addig szeretném egy amennyire csak lehetséges nagy kennelben tartani, hogy ne érje semmi, se őt, se a cuccaim. Ez nagyon rossz lenne neki? Valaki szokta kissebb helyre zárni a macskáját amíg dolgozik?

jan. 19. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
jan. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, mint kint lenni a fagyban kitéve ilyenkor jó sok veszélynek, főleg ivartalanítás után.

A cuccaidat inkább átraknám egy másik szobába, én kennelbe még nem raktam cicát de szerintem simán kiugranak.

jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként amíg nem vagy otthon vannak cicaszitterek is, igaz ez anyagi helyzettől is függ. De amúgy szerintem nem lesz gond, csak növényekhez, könnyen eldőlő nagyobb súlyokhoz ne férjen hozzá
jan. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is lábadozott kinti macsek, aztán innen ment gazdihoz 🙂 megszokta pár nap alatt a bentlétet.
jan. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleinte nem biztos, hogy tetszik neki, de utána már sokkal inkább választja a fűtőtest közelségét, mint a kintlétet. Különösen a nagy mínuszokban.
jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!