Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire számíthatok, mit mond...

Mire számíthatok, mit mond majd az állatorvos?

Figyelt kérdés

Valamikor el kezdett a 3. szemhéja előreesni a cicámnak (sajnos nem tudom mikor, nem vagyok itthon sokat, mert dolgozok), ha tippelnem kéne akkor talán csütörtökön kezdődhetett, könnyezik a szeme, és látszik a tekintetén hogy beteg, és bújósabb a szokottnál, a másik cicával játszik, eszik és iszik normálisan, tud üriteni is, de csak hétfőn tudunk menni az állatorvoshoz, addig mindennap kap vitamint, volt már valaki hasonló helyzetben, mit mondott az állatorvos, mi ez? vagy mi okozza? mennyibe kerűlt a kezelése kb? (nem sajnálom a pénzt csak úgy készülök akkor)


Ivartalanított 5 éves nőstény cicus, csak benti cica.


jan. 20. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Valószínűleg műteni kell, az egészre én 150-200.000-et saccolnék.
jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szimpla gyulladás vagy szaruhártya-sérülés.

A doki megfesti (ha van szaruhártya-sérülés gyanúja), és felír megfelelő cseppeket a kezeléshez attól függően, mivel álltok szemben.


Az első válaszoló hülyeséget írt.

jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindketto vagy csak az egyik szemen esett elore a harmadik szemhej? Ha csak az egyiken, az lehet mechanikai serules, ha viszont mindketto, elkaphatott valami virust. Az en cicamnak is volt hasonlo, akkor belgyulladasa volt.
jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Az én cicámnak, benti 5 éves ivartalanított nőstény, hasonló volt. A egyik kis szeme is csipás volt és láza is volt. Azt mondta a doktornő, hogy felső légúti megbetegedés, és kötőhártya gyulladás. Kimosta a kis szemét, és kapott egy szemcseppet ott, valamint szemkenőcsöt irt ki neki. És kapott egy gyulladáscsökkentő injekciót, valamint kinyomta a bűzmirigyét is, és egy olyan gyógyszert irt fel, amit 5 napig kellett a konzerv kajába tenni. 9500 ft ot fizettem. Nagyon gondosan megvizsgálta, megnyomkodta a cicát és megnézte a szája belsejét is.
jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor lehet tudni, hogy mennyibe fog kerülni és mit fognak csinálni a cicával, ha már kiderült, hogy mi a baja, mert ez így eddig sokminden lehet.
jan. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm az eddigi válaszokat, az lenne még a kérdésem hogy a kamillatea árt a macskának? cukor és egyébb ízesítő nélűk adnám neki.
jan. 21. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem erdemes a cica szemet kamillateaval kezelni, nepi hiedelem, de tobbet art mint hasznal, kiszaritja. Maximum tiszta vizzel mosd le a csipat, de az allatorvos tobbet tud majd mondani:)
jan. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a szemébe akarom önteni hanem megitatni vele
jan. 22. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Nyugodtan adhatsz neki kamillateát. A 7. nyilván valami rivotrilfüggő zombi, akinek népi hiedelem minden, amit nem methlaborban készítettek.
jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!