Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon kockazatos lenne egy 9...

Nagyon kockazatos lenne egy 9 eves macskanal az ivartalanitas?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az altatás a kockázatos, nem az ivartalanítás. Ez függ egyébként a kutya egészségügyi állapotától. Majd az orvos felméri a kockázatokat. Egyébként annyira nem gáz.
2010. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem kutya hanem macska ;))
2010. okt. 23. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
az állatorvossal beszéld meg, de igen, kockázatosabb az altatás egy idősebb állatnál, mint egy fiatalnál....
2010. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az altatás kockázatos,pláne ha szegény állat 1x kutya, 1x macska......
2010. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi :D Már fáradt vagyok :) Beszélj erről az orvossal. Tudni fogja, Ő mennyire kockázatos. Nekem ismerősöm macskáját 8évesen ivartalanították, mert kiszökött terhes lett és már idős volt az alomhoz meg kockázatos is lett volna. De mivel igen jó állapotban volt így semmi akadálya nem volt az ivartalanításnak. De azért egy alom jobban megviselte volna...
2010. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szegeny macskam volt mikor egy evbe 2x is szult.....egyszer majdnem belahalt....elkezdett verezni...nagyon megijedtem es most gondoltam h elkene vinni a dokihoz ivartalanitani, csak felek nehogy valami baja legyen tole, mert idos. Egyebkent nagyon egeszseges macsek, meg van a sulya is. Ezen kivul meg van egy kandurom, nagyon csunyan kohog, fullad meg szegeny. Maskor hamarabb helyre jott de mivel hogy most hidegebb van mint a tavaly osszel meg csunyabban kohog mint eddig.
2010. okt. 23. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
A köhögés lehet férgesség jele is! Vagy egy kikezeletlen macskanátha, amit minél tovább nem kezeltetsz, annál nehezebb kigyógyítani, a végén már nem is lehet!
2010. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha beteg lesz a 9 éves, akkor is ki kell ivartalanítani. Minden műtétnek vannak kockázatai. Ma már általában egy 9 éves cica még nem számít idősnek.A jól tartott, egészséges cicák bőven élnek 14 évnél is többet.Enyém 16 múlt és semmivel sem másabb, mint akár 7 évesen.Vidd jó orvoshoz és meghosszabbítod az életét sok-sok évvel.A köhögős cicádat is mutasd meg orvosnak. Köhögés akár szív problémákra is utalhat.
2010. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 9 éves cicát alaposan vizsgálja ki a doki, jó orvoshoz vidd.Oh, látom, régi a kérdés! Remélem jól sikerült a műtét 2010-ben!!!
tegnap 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!