Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! Ha a macskám altatásbó...

SÜRGŐS! Ha a macskám altatásból (ivartalanítás miatt) éppen hogy csak ébredezik és menni akar de szinte csak kúszik, jobb ha bezárom a szállító boxába? Ha elmegy, hogyan emeljem fel, hogy ne szakadjon fel a seb? (nőstény)

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
75%
menj oda hozzá és simogatsd!
2011. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez alap. De a kérdésre, légyszi. Nem akarom, hogy baja legyen.
2011. nov. 9. 18:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb tényleg az, ha megpróbálod egy helyben tartani. Ha véletlenül mégis fel kellene emelni, akkor úgy, hogy tartod a fenekét.
2011. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp zárd be.. nekem is van macskám és tudom milyen

ne hagyd hogy felugorjon bárhova is, mert ilyenkor még nem teljesen éber, és nem tudja kontrollálni mozgását, könnyen leeshet bárhonnan, vagy akár eleshet, eldőlhet, és összetörheti magát.

Az is lehet hogy hányi fog majd, vagy bevizel( ez az altatószer hatása) ne ijjedj meg, csak takarítsd fel. Tedd be a kuckójába, legyen melegbe, szerintem ne piszkáld nagyon még..

Semmiképp ne hagyd hogy mászkáljon, ez a legfontosabb..

2011. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk azt mondta a doki, hogyha hazahozzuk ne engedjük ki a szállítóketrecből. Reméltem, hogy ez működni is fog, de semmiképp nem akart benne maradni, így kiengedtem. Ténfergett meg támolygott kicsit, ott voltam mellette, hogy meg ne boruljon, aztán lefeküdt a helyére aludni.

Utálja a szállítót, úgyhogy nem akartam még azzal is stresszelni, hogy nem engedem ki belőle.

2011. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke. Holnapra jobban lesz, addig be is pisilhet, arra készülj fel. Ne szidd össze érte, most nem érzi azt sem, hogy becsorog.
2011. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Szerintem a szállítóboxban tartani nem a legjobb ötlet, mert a legtöbb macska nem szereti. Nincs valami olyan hely, ahol jobban szeret pihenni és el is lehet valahogyan szeparálni, hogy ne járkáljon? pl. magas peremű kosár kibélelve pléddel.


Anno az én macskám járkált miután már magához tért, az istenért se akart egy helyben maradni és követett mindenhova szegény, de úgy, hogy ott voltam mellette egy helyben maradt.


Nálam nem volt olyan probléma, hogy bepisilt volna, de végülés előfordulhat. Holnapra már biztosan jobban lesz.


Remélem tudtam segíteni.

2011. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha befáslizod a sebet, vagy egy régi párnahuzatot elvágsz kilyukasztod a 4lábának beleteszed és a hátán feszesre húzv meg biztosítótűzöd vagy cipőfűzővel úgy mint a cipőt befűződ akkor nem vészes ha kicsit mászkál. Amúgy sem hülyék az állatok érzi hogy nem ugrándozhat.
2011. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eszem ágában sincs leszidni. Sajnálom szegényt, biztos nem tudja mi van és fáj a pocija. :(

Nem akarom, hogy megüsse magát. Néha még elbóbiskol, aztán megint felkel. De inkább pisiljon a boxba terített plédre, minthogy megüsse magát.

2011. nov. 9. 18:52
 10/16 anonim válasza:

Amikor a mi kandúrmacskánk ivartalanítva volt, nem bírtuk megtartani, így hát kísértük. Ha láttuk hogy hányni fog, odaraktuk a papírt, meg ilyenek. Ilyenkor nem ugrált, csak menni akart valahová, és amikor megtalálta a helyét, ahova le akar feküdni, mert kényelmes, pont jó hőmérsékletű, meg minden, lefeküdt és bealudt. később amikor jobban lett, aláraktuk pluszba a plédet is. a macska nem hülye, tudja mit akar, hol akar feküdni.

Persze más a helyzet a nőstény macskákkal, mert biztos nagyobb seb, meg minden. Ha végképp nem akarod hogy mászkáljon, akkor Magas peremű doboz, vagy kosár kibélelve, de csak akkor, ha biztos nem ugrik ki.

Csak akkor engedd hogy mászkáljon, ha nem tudsz mit csinálni.

2011. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!