Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek 3 nál több benti...

Akinek 3 nál több benti macskája van?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól akik kizárólag bent tartják a cicáikat. Nekem 3 benti macskám van, 2 brit és egy utcáról befogadott cica. Tök jól elvannak hárman, de minden vágyam egy bizonyos színű brit cica. Na most úgy alakult jövő hónapban lesz egy alom ahol születik ilyen kiscica és most valahogy mégis dilemmába kerültem, h érdemes e egy negyedik macskát hozni a házhoz? Egyébként a körülmények adottak, annyi h az új alomdoboz helye még kétséges. Helyünk van, eléggé macskás az otthonunk, kaparók, fekvők mindenhol.. imádom őket....

jan. 30. 08:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
7 és 8, nálam igy van, meg is mondom miben van hiányom. Pénzben. Küldök számlaszámot, utaltok? :P
jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
Mi lenne ha mondjuk keresnél egy hobbit ami szívednek kedves? Párkapcsolatod van?
jan. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Házasságban élek, nekem nem unaloműzés a macskatartás, a család többi tagja is eléggé "macskás". Viszont elgondolkodtam azon amit írtatok, nagy része hasznos volt, nem lesz cica. Megállunk a háromnál.
jan. 31. 15:39
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egy cica a szobában egyedül csak vár

Ha még egyet kapok, akkor lesz egy pár

Két cica nem elég, és alig várom

Ha még egyet kapok, akkor lesz már három


Három cica nem engedi, hogy szomorú légy

Ha még egyet kapok, akkor lesz már négy

Négy cica fellöki a tejes köcsögöt... "


Teljesen elég a három :P

jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elég a három. A macskáknál mindig rizikós, össze tudnak-e szokni, és minél zsúfoltabban vannak, annál inkább nô a stressz, és az eddigi macskák között is kijöhetnek problémák. Szerinted van elég helyük a házban, de a kóbor macskák több kilométert járnak be egy egy éjszaka. Ezért koránt sem biztos, hogy a macskák is elégnek gondolják a helyet.
febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ha még valaki idetéved... mégis csak bevállaltuk a 4.cicát, bicolor brit rövidszőrűt vettünk. Nagyon boldog vagyok mert elfogadták a nagy cicák a kicsit, rekord idő alatt, a harmadik cicánál nagyobb volt a lázadás 🙂 csak nem hagyott nyugodni a gondolat, de itt már megállunk 🙂
máj. 8. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!