Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haza fog még jönni???

Haza fog még jönni???

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 éves, (még) ivartalanított kandúr macskám 2 napja nem jön haza. Nem tűnt el, itt van az utcában, más macskákkal lóg egész nap. Ami rendben is van, de felém se néz!

Amúgy kinti-benti macska, általában kint van, de éjszakára MINDIG hazajön! Most pedig 2 napja semmi. Eddig ha hívtam, gondolkodás nélkül szaladt, most meg füle botját sem mozdítja. Örülök ha barátkozik, meg elvan, jól érzi magát. De hiányzik.

És nem tudom hogy nem érezte itt jól magát? Nem jól bántam vele? Ezek szerint egyáltalán nem is kötődik hozzám??

Pici kora óta velem van. Most, mivel nem jön haza gondolom kap kaját valahol, vagy sikerül élelemhez jutnia. Ez azt jelenti, hogy többet már nem jön haza???

Tervezem az ivartalanítását, de most megfogni sem tudom, hiába hívom nem jön.

És nem tudom csak akkor jön haza ha éhes lesz, vagy azért csak fogunk neki hiányozni??


febr. 2. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem jon haza, mert dolgoznak a hormonok, keresi a nostenyeket. Fogd meg, vidd haza, ezzel lecsokkentve az eselyet annak, hogy valaki elusse.
febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Hat ez ilyen. Amelyik macska tud koborolni, az fog is. Odamegy, ott eszik,alszik, ahol tud es akar.

Raadasul ivaros, megy az osztonei utan.

Hazamegy majd, ha a kedve tartja es ha tud. Nem minden kinti macska olyan szerencses, hogy sokaig eljen.

febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod bent tartani, ne csodálkozz.
febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Felelős állattartás...
febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kinti-benti macska. A macskát is bent kéne tartani, de legalábbis a telkeden belül. Nem szabadna, hogy elmászkáljon. Ha ezt nem teszed meg, ne csodálkozz, hogy ha nem fog hazamenni, mert megmérgezték, elütötték, összeverekedett egy másik macskával és ott maradt a csatatéren...
febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!