Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaphat nyers csirkét a macska?...

Kaphat nyers csirkét a macska? Régebben minden cicámnak gyakran adtam csirkemellet nyersen amit kivétel nélkül imádtak. Viszont félek nehogy valami fertőzést kapjanak.

Figyelt kérdés
Ma vittem dokihoz mert bevolt gyulladva az inye és náthás is szegényem így enni sem akart csak inni.Szerencsére ahogy hazaértünk egyből evett.száraz tápot semmilyen fajtát nem hajlandó enni pedig jó minőségűeket próbáltam,de nem bánom annyira mert a nedvesbe legalább van folyadék viszont azert húst is szetetnék neki adni a konzerv mellé.doki azt ajánlotta,hogy ha adok neki csirkét akkor nyersen amit tudom,hogy jó elviieg viszont megszokásból mindig megfőzöm,mert volt leukózisos cicám akinek nem adtam nyersen.

febr. 6. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet adni. Én nemrégiben jártam sokat állatorvoshoz és mondtam a dokinak, hogy leginkább nyers csirkehúst adok a macskának és két doki is jóváhagyta, hogy adhatom.
febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor megnyugodtam
febr. 6. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki, csak a disznóhúst nem szabad nyersen.
febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj neki nyugodtan. Ha nem disznóról van szó, és megfelelően pótlod a vitamint különféle kiegészítőkkel pl minera béres csepp macskáknak - akkor nem lesz baj.
febr. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!