Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha megint lázas...

Mit csináljak ha megint lázas a macska?

Figyelt kérdés
A héten vittem dokihoz mert nem akart enni és inygyulkadasa is van,plusz valami a foganal ami miatt nehezen eszik szerintem.kapott meloxydilt,de két nap múlva megint nem akart enni és megnértem 40,6laza volt.Ekkor kapott antibiotikumot és másfajta gyulladascsokkentot.sajnos kiderült,hogy AIDS/leukozis is van.Tegnap 37,5rol ma megint 39,8neki.mar nem tudom mit csináljak.doki szerint fiatal macska nem kell ezért egyből temetni.nem is szeretném nyilván.elkezdte szedni 2napja az immunivet,virovet ,Béres macska cseppet és a herbalvetes metabolic gombát is kapja ami jó az ínyére is elvileg.van még cytuvet és probiovet kapszula is,de ezt egyenlőre baromi nehéz beadni.ki tudunk lábalni ebből a lázas időszakból vajon?

febr. 11. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. A lázát rendszeresen mérni kell, és ha kell, kapjon fájdalomcsillapítót a doki utasítása szerint.
febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát dupla pozitívan ilyen tünetekkel én nem sok jóval kecsegtetnélek... Teljes vérkép volt? A gond az, hogy az ínygyulladást jó eséllyel csak fogeltávolítással lehetne orvosolni, de az altatás csak rontana az állapotán. Mi ilyen állaootból két hét küzdelem (folyamatos gyógyszerezés és mesterséges táplálás) után feladtuk, mert a vérképe folyamatosan romlott a cicának.
febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Foghúzás a meggondolandó valóban. Amíg folyamatos gyulladás van a szervezetében, a leukózis pluszban mindig pluszban ráfog tenni.
febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Étvágya amúgy lenne csak ez miatt mindig belázasodik.Amúgy mosakszik is rendesen szép fényes a szőre is.ránézésre aki nem ismeri azt mondaná nincs is baja.
febr. 11. 13:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az inye egész szépen kezd red bejönni ahogy nézem és a rettenetes száj szaga is elmúlt.csak a lázat remélem sikerül visszaszorítani hosszabb időre.
febr. 11. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, a láz visszapróbálkozik egyre durván. Ilyenkor a láz kezelése a legfontosabb és akkor túléli és még nagyon hosszú élete lehet. Az a baj hogy nem lehet recept nélkül semmihez sem nyúlni mert ebben az esetben az emberi humán lázcsillapítók nem érnek semmit és veszélyes is. Az állatorvossal kellene erről beszélni.
febr. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!