Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elmehetek dolgozni vagy...

Elmehetek dolgozni vagy itthon maradjak vele?

Figyelt kérdés

Ma elhoztam egy kiscicát akit az interneten hirdettek ingyen elvihetőként. Kb. 2-3 hónapos lehet. Egész hazaúton nyávogott, de amikor behoztam a lakásba egyből elindult felfedezni, eszik és iszik is, másodszorra már az alomba is kakilt. Viszont rengeteget nyávog. Van hogy abbahagyja ha simogatom, de a legtöbb esetben akkor is folytatja.

Nem tudom hogy holnap elmenjek e dolgozni, nem szeretném hogy szegény egyedül sírjon itt. Nektek mennyi idő volt míg megszokta az új helyet a cicátok?


febr. 11. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Legyél ott vele.


Szuper hogy befogadtál egy kis állatot ha kell tanács akkor írj 😊.

febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk, ha ezért otthon maradsz, kereshetsz új munkahelyet, de te tudod.
febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Szabadságról nem hallottál még, 2-es? Vagy vállalkozóról?
febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha van kajája, innivalója és nincs hol kiszöknie nyugodtan mehetsz dolgozni. Én is így hoztam el a 8 hetes cicámat, de dolgozni muszáj volt.... ragadozó, nem hal éhen és pár nap után már dörgölődzik és alig várja hogy hazaérj....nyugi
febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
febr. 11. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Pici még, ki lett szakítva a megszokott környezetéből, ne hagyd az új helyen kapásból egyedül. Tölts el vele pár napot otthon, ha teheted.
febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
:) Remélem éjjel is fent marad mindenki vele.
febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem jogos amit a 2es írt persze ha megteheti valaki akkor maradjon de most komolyan akkor ezután hogy jár a kérdező melózni?
febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképp menj el dologzni. Egyrészt mert a macskák a nappal nagy részét amúgy is átalusszák, másrészt jobb ha hozzászokik még fiatalon, hogy nem vagy mindíg vele. Ha hazaérsz örülni fog neked, akkor simogasd, de ne a cica irányítsa az életed.
febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akik ilyen macska ellenes kommenteket írnak mit keresnek ennél a témakörnél?

Köszönöm a normális válaszokat. :)

febr. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!