Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kizárólag lakásban lakó...

Kizárólag lakásban lakó macskának melyik védőoltást érdemes beadatni?

Figyelt kérdés
Cipővel sem hordok be semmi vírust, mert azt az előszobában leveszem és csak papucsban mászkálok bent. Ivartalanítva van, 2 hete műtötték.
2010. okt. 25. 09:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Annak biztos könnyebb, akinek van családja, férje, nem egy fizetésből élnek(és azért nincsenek dugig hitellel). Én a 13. havi fizetésemből akartam ivartalaníttatni, de előbb jöttek a párzási jelek. Így inkább nem veszek másik télikabátot, marad a tavalyi és nem mentem edzőterembe sem. Macskámért feláldozom a saját luxus marhaságaimat, amelyek nélkül is jól megvagyok. :)

Mások leszólnak, hogy vagyok képes a macskára költeni ennyit. De, ha lenne férjem vagy akárki, akkor arra is költenék, de nekem csak a macskám van itt velem nap, mint nap, ő köszönt munkából hazajövet, stb.

2010. okt. 25. 14:02
 12/12 anonim válasza:
Nekem az utolsó mondat volt, amiért megértelek, egyébként én világéletemben hülyeségnek tartottam, hogyan képes valaki egy állatra költeni azt a pénzt, amit magára is költhetne. Szóval, mivel nincs más, csakis a macska és ő vár téged otthon, mikor hazamégy, így már megértem, miért szereted annyira.
2010. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!