Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! Segitség :/ (Macskámro...

Sürgős! Segitség :/ (Macskámrol lenne szó?! )

Figyelt kérdés

Sziasztok minap hazajöttem sulibol és azt vetem észre h macskámnak folyton log a farka és ahol a farka "kezdödik" :D

ott felál v h mondjam :/ lényeg ha eltört hogy rakhatnám sínbe?


2010. okt. 25. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Lényeg, hogy vidd el állatorvoshoz, szerintem nem neked kéne kísérletezned vele, akármi baja is van
2010. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Basszus, hát vidd ÁLLATORVOSHOZ!!!

A csonttörés nem vicc. Többnyire gyógyul magától de sokszor deformálódik ami állandó fájdalomhoz is vezethet.

Tényleg törés?


De ha van hozzá érzéked -és gyomrod- akkor tedd helyre a farokcsigolyákat, vegyél 2-3 megfelelő hosszra tört egyenes pálcikát, ami megtartja a farkát és szigetelőszalaggal tekerd körbe többször. De ne túl szorosan, azért a vérkeringés megmaradjon.

2010. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mégis inkább a dokit javaslom. Ha szereted a macsekot, akkor azért. Kevesebb fájdalom.
2010. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg vidd el dokihoz! A mi cicánknál is ez volt a baj még nyáron, de az orvos rendbe hozta!!:)
2010. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elviném doki hoz ha megtehetném de sajnos nincs pénzünk... azért szeretnék ideiglenesen amíg nem kapnak szüleim fizetést..
2010. okt. 25. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs doki, akkor inkább hagyd a fenébe. Ilyenkor az emberek általában nagyobb kárt okoznak, mint hasznot. A szabadban lévő macskáknak is lehetnek ilyen bajaik és szerintem nem haltak bele. Csak ne piszkáld!
2010. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te ne csinálj vele semmit! A farok a gerincoszlop folytatása, több kárt okozhatsz vele. Az én macskámnak is eltört a farka és nem tette sínbe az állatorvos. Amikor elhalt a fél farka, levágta. Utána a maradék csonkot is le kellett műteni. Szóval nem játék. Az én macskám 4 napig haza se jött, amikor a baleset történt, az ötödik napon vittem el orvoshoz.
2010. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Volt régen egy macskánk, eltűnt egy hétre. Úgy jött haza, hogy a farkát nem tudta mozgatni, mereven állt neki (lánymacska volt . :) ) és a farka felétől látszódott, hogy a szőr kezd lehullani. Akkoriban falun nem volt divat macskákkal állatorvoshoz rohangálni. Az idő, és a szerető gondoskodás megoldotta. A farka fele szépen leszáradt, és le is esett, csontostul. A másik fele meg csak ott fityegett szőrősen, mintha nem is a macskához tartozna. :) Nagyon vicces volt így szegényke. De boldog és hosszú élete volt.

2010. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meghalt. :'(((
2010. okt. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!