Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz hogy az a jó ha a...

Az igaz hogy az a jó ha a macska fél az idegenektől ?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom akkor jó mert nem lopják el.
márc. 28. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van lehetősèg ellopni, akkor gondolom kinti. Ha kinti, akkor pedig ingyenes házi macska. Pont ezeket lopjodják.

Inkább agyoncsapni, bántani akarnák, nem ellopni.

márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja értem
márc. 28. 06:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mert úgy tudom akkor jó mert nem lopják el."


Ennek az égvilágon semmi értelme nincs. A rabló akkor is ellopja, ha a macska fél tőle. Nemtom honnan szedted ezt a sületlenséget, hogy ha a macsek fél, akkor nem lopják el. 😄

márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, max ha valaki kinti macskát "tart". A lopás sajnos pont, hogy a legjobb lehetőség - bele is rúghatnak, elütheti az autó, elkaphatja egy kutya, a lista végtelen.

Ráadásul nagy eséllyel okkal fél az idegenektől, tehát valaki bánthatta. Kösz, nem, én azt preferálom, ha egy macsek boldog és jól bánnak vele.


Az én szobacicám például roppant barátságos. Ő az első, aki fut üdvözölni a vendéget, akkor is, ha azelőtt sosem látta. Jól végigszimatolja, aztán dörgölőzik is :)


Ha félne, akkor szegény ott stresszelne valamelyik bútor alatt, amíg az idegen ember el nem megy. Ha nyaralnánk, akkor a cicaszitternek - ha mondjuk olyan barát/rokon ér csak rá, aki amúgy ritkán jön át - nehéz dolga lenne. A lelkiismeretes cica-csősz nem csak kitölti a tápot, vizet cserél, meg kilapátolja az almot, hanem azért rá is néz a macskára, hogy minden rendben van-e (hiszen az ő felelőssége az állat, amíg ő vigyáz rá), és egy kicsit játszik vele meg szeretgeti, hogy ne legyen annyira magányos. Ha közben retteg tőle a cica, akkor ezt nyilván nem tudja megtenni.

márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek én is olyat, hallja a kapucsengőt már rohan a szekrény tetejére vagy az ágy alá vagy a fürdőkád alá, ki sem jön, míg el nem mennek. Volt, hogy reggeltől estig 5 napon át felújítás volt náluk, a cica hólyaggyulladást kapott, mert egész nap nem ment pisilni.

Az enyém, ha meghallja a kapucsengőt, a szájába fogja a játékát és rohan az ajtóba, mert azt hiszi, mindenki azért jön, hogy vele játszanak 😀

márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
A cica jó ha fél a kisgyerekektől, a zajoktól, a sivalkodástól, a futkosástól, kiabálástól. Van, ahol nem is adnak fajtatiszta cicát, ha kisgyyerek van a családban. Benti cicáról van szó. /USA-ban/ Ugy emlékszem kb. 10 éves legyen a gyerek. Ha idegen felnótt jön, a cicus elbujik, és figyel, egy idő után mutatkozik, amikor ugy itéli meg, hogy nyugodt lehet, de hogy dönt és miért azt nem tudom. Minden cica ingerküszöbe változó.
ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!