Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert kakil a macskam az alom...

Miert kakil a macskam az alom melle?

Figyelt kérdés

Örökbe fogatam 8 hónapos volt mikor hozzam került. Ivartalanitott kandúr. Az elején semmi gondom nem volt vele, az alom ugyan az a fajta amilyen volt mindig is . Tehát semmit nem változtattam.

Egy hónapja kb, minden második nap egy kupac szart találok minden reggel, az alom mellett, az ajtó hatanal, agy mellett stb … dokihoz voltunk, semmi gond. Minden megpróbáltam hogy többet ne csinálja de már elegem van belőle.


márc. 28. 06:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 macskám, az egyik macskám nem akarta elfogadni az olyan alomládát amit felülről lehet megközelíteni, értésemre adta h ő ugyan nem szarik oda, hát hagy ne mondjam... azóta van nyitott alomtálca csak miatta... a másik cicám miatt kellett magas láda mert ő iszonyatosan kapart, de így megoldódott nálunk. A macska nem hülye állat, okkal piszkít az alom mellé, tudja h nem oda kell... valami oka van. Lehet haragszik rád? Valamit változtattál? Bármi? Új parfüm? Új öblítő? Új pasi/csaj? Bármi. Ezeken agyalj, mert ha szervi baj nincs akkor vmi lelki dolog.
ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!